טונרים למדפסות

טונרים למדפסות

היום כולם יודעים כי ישנו מבחר עצום של טונרים למדפסות, אשר יכולים להתאים ללא מעט סוגים ודגמים של מדפסות שונות. יש לזכור כי לכל מדפסת יש את הטונר האידיאלי ביותר עבורה, ולכן יש לשים לב למידע החיוני הזה. מי שינסה להתאים למדפסת טונר שאינו מתאים לה, עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למדפסת. לכן ההמלצה הכללית היא להשתמש תמיד בטונרים מקוריים, במטרה להבטיח לעצמכם את ההתאמה המושלמת ביותר למדפסת. מעבר לשמירה על המדפסת עצמה ועל אורך החיים שלה, מדובר על הבטחה להדפסה איכותית ונטולת רבב. החיסרון היחידי של טונרים מקוריים למדפסת, הוא המחיר הגבוה שלהם. אם בעבר מחירי המדפסות היו בשמים ואילו מחירי הטונרים היו נמוכים וזולים במיוחד, הרי שהיום התמונה התהפכה לחלוטין. כל אחד יכול להרשות לעצמו מדפסת פרטית, אך מחירי הטונרים עלו באופן משמעותי ואינם רחוקים מידי ממחיר המדפסת עצמה.

טונרים למדפסות – טיפים לרכישה משתלמת יותר

כאמור, ההמלצה הגורפת היא לרכוש ראשי דיו למדפסת / טונר מקורי עבור המדפסת שלכם, היות ומדובר על הבחירה הנכונה ביותר עבור המדפסת. אך חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק גם טונרים ממוחזרים, אשר מתאימים באופן אידיאלי למדפסת, בדיוק כמו כל טונר מקורי. מדובר למעשה על טונרים שעברו תהליך יסודי של ניקוי ונכנסו לשימוש נוסף, ולכן ההתאמה שלהם מושלמת ולרוב הם מכילים יותר דיו מהטונר המקורי. אך הבעיה היא שישנו סיכוי לתקלות בטונרים האלו, היות והם אינם חדשים ולכם ישנו סיכוי גבוה יותר לבעיות. כמו כן, כדאי לדעת כי ניתן היום לרכוש טונרים תואמים, אשר מיוצרים על ידי מפעלים אחרים, ולכן המחיר שלהם יהיה תמיד זול יותר. אך חשוב לזכור כי טונרים אלו עלולים לא להתאים באופן מושלם למדפסת, ולכן יש לבחור אך ורק חברות מוכרות וידועות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *