טיפולים לרכב – לפי מרחק נסיעה או אחת לתקופה מסוימת?

טיפולים לרכב

אחת לתקופה צריך כל בעל רכב לבצע טיפולים נדרשים לרכב. אך לא תמיד בעל הרכב יודע מתי עליו לפנות לטיפול. יש בעניין זה שני מועדים – האחד הוא אחת לתקופה מסוימת, נניח אחת לחצי שנה. או לאחר נסיעה של מרחק מסוים, נמדד לפי קילומטרים. אז מה נכון לעשות? איך נדע שעלינו לפנות לבצע טיפולים לרכב?

הגדרות היצרן הן הקובעות

ראשית יש להיות מודעים לכך שהיצרן של הרכב שלנו הוא זה שקובע מתי יש לבצע פעולות נדרשות. כך שההנחיות שלו הן אמורות להנחות אותנו בעניין זה. אבל כאן יש לזכור כי לרוב יצוינו שני המועדים – גם מרחק נסיעה מסוים שמחייב טיפולים לרכב וגם תקופת שימוש מוגדרת. אז מה לעשות? התשובה היא המועד הקרוב יותר מבין השניים. כך שאם עדיין לא עברה תקופה מסוימת, אבל הרביתם לנסוע ולהיות בדרכים, יהיה עליכם לבצע טיפולים לרכב לאחר תקופה קצרה יותר. ואם אתם ממעטים בנסיעות, ולכן חלפה לה התקופה המוקצבת הגם שלא הגעתם למספר הקילומטרים הנקוב, יהיה צורך לפנות לבצע טיפולים לרכב.

> קראו עוד באתר solomycar טיפולים לרכב

הקפדה על הנחיות לשמירה על הרכב ועל הביטחון שלכם

חשוב לציין שהרכב שלנו משרת אותנו ברמה יומיומית, והוא טעון טיפולים בהתאם להנחיות. אין כאן מקום לחסוך ולא טעם להאריך את הזמן. חשוב לציית להנחיות ולהקפיד על ביצוע של טיפולים לפי ההנחיות. וזאת כדי להבטיח כי הרכב שלנו תקין, שהנסיעות שלנו בו בטוחות, וכי הרכב אינו צובר נזקים שנובעים בגין אחזקה לקויה (כדאי לרכוש מצברים באתר סולומייקאר). נאתר את המקום האמין ואת בעל העסק הנכון לנו – כדי לבצע את הטיפולים הנדרשים לכלי הרכב שלנו. כך נוכל להיות בטוחים שהרכב שלנו מתוחזק היטב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *