שיעורי פילטיס ברחובות, לפנק את עצמך באימון פילטיס מקצועי

שיעורי פילאטיס ברחובות

אחד האימונים, היותר ידועים בשנים האחרונות, הוא אימון הפילטיס. אימון זה הינו אימון מיוחד במינו, ומתאים גם לגברים וגם לנשים, וכך לאימון הזה יש מגוון רחב של מטרות ייחודיות, והוא יכול לתרום לכל אישה ולכל גבר לחיים טובים יותר. 

אם גם אתם מעוניינים לקבל מידע על אימון פילטיס מקצועי, המאמר הזה הוא המאמר המתאים לכם במיוחד .

מהו פילטיס? 

פילטיס היא סדרה של תרגילים, המיועדת לעיצוב של הגוף.

התרגילים האלו נוצרו על ידי המאמן הוגו ברוטוס פילטיס, וכן התרגילים האלו מתבצעים באמצעות ציוד ייחודי, ולכן התוצאות ששיטה זו מביאה אינם דומות לשום שיטת אימון אחרת. 

על מה מתבססת השיטה? 

קיימות שיטות אימון רבות, אך שיטת הפילטיס הינה ייחודית בכך שהיא מתבססת על מספר עקרונות: נשימה, ריכוז, דיוק, שליטה, מרכוז, ואיזון. 

על ידי העקרונות האלו ניתן לבצע תרגילי אימו, שכאשר מבצעים אותם בצורה עקבית, ניתן יהיה לראות שיפור בגמישות הגוף, וכן האימון כולל שימוש בשרירי הליבה על מנת למנוע פגיעה במפרקים.

למה האימון עוזר? 

נשים וגברים, שביצעו את האימון הזה, מדווחים כי אחד היתרונות הגדולים שלו, שיכול לשמש ככלי שיקומי, הכולל טיפול ייחודי לאזור פגוע בגוף האדם, וכן הוא מטפל במגוון רחב של בעיות שונות.

אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר להתאמן בו, כדאי שתבחרו באפשרות של סטודיו לפילאטיס ברחובות. מדובר

אנשים הסובלים מכאבי גב, כתפיים, שרירים תפוסים, מדוחים כי אימון פילטיס מקצועי גרם להם להפחתה משמעותית מהכאבים מהם הם סובלים, ולכן גם רופאים כיום ממליצים על אימון פילטיס לנשים או גברים, הסובלים מכאבים אלו. 

חשוב להבין כי השיטה מתאימה לכל הגילאים ולכל המצבים, וכך מאמן פילטיס מקצועי יכול להתאים את האימון, בהתאם לגילו ולמצבו הרפואי של המטופל 

> קראו גם על שיעורי יוגה ברחובות!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *