יועץ עסקי מומלץ בחיפה והצפון

יועץ עסקי מומלץ בחיפה והצפון

אין זה סוד כי למעלה מ- 80 אחוז מהפעילות העסקית בישראל כמו גם בעולם מבוצעת על ידי חברות בינוניות קטנות ועסקים משפחתיים. רוב רובו של המשק הישראלי נסמך על פעילותם המוצלחת של עשרות אלפי עסקים בינויים קטנים ונותני שירותים. רבים מהם פועלים עשרות רבות של שנים, חלקם עבר מדור לדור וכיום עם המשבר האחרון רבים מהם זקוקים לעזרה מקצועית בתחומי הייעוץ העסקי, עדכון אסטרטגיות ושיפור מערכי השיווק והמכירות.

גרים בחיפה אוהבים את הצפון

אנו מעניקים שירותים אלה משנת 2006 בהצלחה רבה. כחיפאי משנת 1985 וככרמיאלי במקור יש לי פינה חמה לכל אותם עסקים וחברות שפעמים רבות טובים יותר מאלה שבמרכז. ההבדל הגדול מתבטא בכוח הקנייה המקומי. השוק נמצא בין גדרה לחדרה ופעמים חיפה והצפון משויכים "לדרום לבנון". פעמים נכון לבחור ביועץ עסקי חיפאי – מקומי המכיר את עולם העסקים, דובר את "הניב המקומי" ומביא ניסיון רב מתפקידיו ועבודתו בתחום הייעוץ האירגוני עם חברות ועסקים מהגדולים במדינת ישראל. שנים פעלתי באזור המרכז הן בתפקידי ניהול והן כיועץ עסקי ויועץ ארגוני.

אנו לא עוסקים בהלוואות מדינה

היה ואתם מחפשים יועץ עסקי המיומן אך ורק בתחום גיוס הלוואות מדינה ואו הלוואות אחרות מהמערכת הבנקאית, היה נכון כי תפנו לגורם מומחה אחר. אנו כיועצים עסקיים מתמקדים בהבראה שינוי וצמיחה. אנו מובלים תהליכים של החזרת חברות ועסקים לפסי רווחיות וצמיחה. כיועצים עסקיים מחיפה, פעמים אנו נדרשים לשנות מבנה ארגוני, לעדכן תוכנית עסקית ולבצע התאמות במיתוג בשפה בגרפית ובתוכניות השיווק. בנושאים האלה אנו מתמחים ומבצעים בהצלחה החל משנת 2006. אולי הגיע הרגע להיעזר ביועץ עסקי המלמד אותך לצאת שוב לים ולדוג מספיק דגים מאשר כזה שמביא לך כמה ק"ג דגים מהבנק ולא מטפל בכשלים שיכולים להחזיר אותך לצמיחה.

ייעוץ עסקי בחיפה – להחזיר עטרה ליושנה

רק לפני 40 עד 50 שנים חיפה הייתה מרכז כלכלי חזק וחשוב. הנמל היה דומיננטי, תעשיות הפטרוכימיה ובתי הזיקוק היו לב ליבה של חיפה, נותני שירותים וחברות תעשייה בינוניות וקטנות צמחו באזור. תעשיות שנעלמו. למשל תעשיית הרכב הראשונה נולדה בחיפה וממנה יצאה פאר היצירה- מכונית הסוסיתא. תעשיות ביטחוניות כמו רפאל ואלביט המשיכו לצמוח בחיפה ובקריות. אבל בסופו של תהליך הכוח עבר למטרופולין של תל אביב רבתי. היכולת להעניק ייעוץ עסקי ראוי תמונה פעמים ביועץ עסקי החי בחיפה ומכיר היטב את עולמות העסקים באזור. משה גרימברג, כיועץ עסקי וכמייסד וכמנכ"ל חברת  Advanced Business Consulting ישמח לתת גם לך ייעוץ עסקי איכותי ומקצועי.

השירותים שלנו

כחברת ייעוץ שקמה כבר ב- 2006 וכאחד שעבר במהלך חייו מספר תחנות משמעותיות כמנהל בכיר, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי וכמנכ"ל בחברות הכי תחרותיות בשוק הישראלי אני שמח לציין שאנו מעניקים ליווי ושירותי יעוץ עסקי ויעוץ שיווקי בתחומים של הכוונה וייעוץ בפיתוח והקמת עסק, יעוץ וליווי תהליכי הבראה שינוי וצמיחה בעסקים במשבר. מבצעים תכנון ואו עדכון  אסטרטגיה עסקית ושיווקית, משפרים תוכניות עסקיות לחברות קיימות ובונים תוכנית עסקית ותוכנית אסטרטגית ליזמים המבקשים להקים חברה או עסק.  פעמים אנו מתמקדים במיזוגים ורכישות ומשמשים כפרטנר לחשיבה ולהתלבטות בעבור מנכ"ל בעלים ואו הנהלות. כיועצים עסקיים אנו נשמח להיות לצידך. תרגיש חופשי לקבוע איתנו פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות.

המחברים:  תם הכרמלי – עדן יצחק 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *