ניתוחי אף

ניתוחי אף

ניתוחי אף נחשבים היום לאחת הפרוצדורות הנפוצות והפופולאריות ביותר. אם בעבר כל מי שנולד עם אף גדול או עקום, נאלץ לחיות את חייו בתחושה של אי נוחות מסוימת, הרי שהיום כל אחד יכול לשנות את המראה החיצוני שלו. אין זה משנה אם מדובר על גבר או על אישה, בכל מקרה חשוב לדעת כי אף גדול ולא אסתטי, אינו מהווה גזירה משמיים. כל אחד יכול לשפר ולשדרג את מראה הפנים שלו, באמצעות ניתוחים פשוטים ומהירים, אשר מתבצעים באופן תכוף בבתי החולים השונים בכל רחבי הארץ. למעשה, ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים המהירים והפשוטים ביותר, אשר מהווה את אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר בארץ, קראו על כך באתר בי אסתטיק.

ניתוחי אף – למי זה יכול להתאים?

קודם כל, חשוב להבין כי ניתוח אף יכול להתאים לכל אדם, שסיים את שלב ההתבגרות שלו. הניתוח אינו מתאים לילדים, אשר נמצאים עדיים בשלבי הגדילה שלהם, ולכן מבנה הפנים שלהם עוד יכול להשתנות. לרוב הניתוח נעשה מגיל 16 ומעלה, על מנת להבטיח כי הפנים של המטופל אינם צפויים להשתנות. יש לציין כי הניתוח מתאים לגברים ולנשים, היות וכל אחד עלול לסבול מתחושות קשות של חוסר ביטחון או דימוי גוף נמוך, רק בגלל אף גדול שאינו פרופורציונאלי למבנה הפנים. חשוב להדגיש כי הניתוח נחשב לפשוט למדי וזמן ההתאוששות שלו מהיר וקל יחסית. אומנם יש צורך לקחת מספר ימי מחלה ולהיזהר מחפצים שונים שעלולים לפגוע בפנים בזמן ההחלמה של האף, אך מעבר לכך, שגרת החיים יכולה להימשך ללא הפרעה מיוחדת. לאחר הורדת הגבס האף מקבל את הצורה הכללית שלו, אך הצורה הסופית תקבע לאחר כחצי שנה, כאשר כל הנפיחות תרד. חשוב לבצע את הניתוח אצל מנתח פלסטי מקצועי שמתמחה בתחום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *