אמיר פרלמן: קורס צ'י קונג – למי זה מתאים

אמיר פרלמן

הצ'י קונג הגיע לעולמנו מהרפואה הסינית העתיקה, תרגילי הצ'י קונג הינם תרגילים אשר נועדו לחזק ולרפא את הגוף הפיזי והנפשי שלנו. הידע של המזרח התחיל להתפשט במערב במאה שנים האחרונות. הצ'י שזה בעצם האנרגיית חיים אשר עוזרת לנו להירפא ולתחזק את הגוף בצורה בריאה. את הצ'י אנחנו לומדי להניע בגוף, להזרים את האנרגיה למקומות שבהם נדרש למלא את הגוף ובכך כל הזמן לעזור למערכת שלנו להתחדש ולהירפא. את הצ'י כמובן שניתן להעצים יותר ויותר, זאת לומדים לעשות בצורה הטובה ביותר בקורס צ'י קונג מקצועי של אמיר פרלמן למשל, אשר מלווה דרך תנועה מטדיבית, נשימה נכונה ומודעת ושימוש מקצועי בצלילים מרפאים לגוף ולנפש.

מה לומדים בקורס?

קורס צ'י קונג און ליין מתחיל כמובן קודם כל מהיסודות, לומדים כיצד לחמם ולהעצים את הצ'י, לומדים איך לשחרר חסימות אנרגטיות, איך לשחרר את השרירים בגוף, את העמוד שדרה והמפרקים. על ידי לימוד יסודות אלה נוכל להבין את הגוף שלנו, נלמד לשמוע אותו מבפנים ועל ידי כך נוכל להגיע למצב של גוף בריא וחזק. בקורס תלמדו גם איך אפשר לטפל בגוף של אחרים ושל עצמכם על ידי הצ'י קונג, הרבה אנשים הולכים כיום בעולם סגורים מבחינה רגשית ואנרגטית, בגלל לחצים, פחדים וחרדות, בזכות הצ'י קונג תוכלו לעזור להם להירפא, לפתוח מחסומים רגשיים ובכך לאפשר להם חיים טובים ומאושרים. בנוסף מי שמעוניין להעמיק יותר ולהפוך להיות מאסטר של צ'י קונג יוכל לעבור הסמכה של מורה לצ'י קונג, ועל ידי כך יוכל לפתוח קבוצות כמו אמיר פרלמן, ולהעביר אנשים תהליכים ארוכי טווח בצורה קבוצתית, ככה שתוכלו גם לרכוש מקצוע שתאהבו לעבוד בו. אם אתם צריכים עוד פרטים אודות הקורס אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *