לפי מה נקבע מחיר הספירולינה

מתכונים טבעוניים לפסח

מחיר הספירולינה שאתם רוכשים בחנות באינטרנט או במכולת ליד ביתכם יהיה תלוי במספר פרמטרים שונים. בין אלה ניתן למנות את מקום הגידול של הספירולינה, איכות הגידול והשוק בו היא נמכרת. ישנם מקומות גידול איכותיים יותר עם דגש על נקיון האצה ואחרים עלולים ליצור אצות ברמה נמוכה ועם מחיר בהתאם.

המחיר יהיה בהתאם לאיכות גידול האצה

כאשר בוחנים אצות ספירולינה טרייה ניתן לראות כי הפרמטר המרכזי ביותר שמשפיע על המחיר שלהם הוא איכות גידול האצה. ניתן לגדל אצות במגוון טכניקות שונות וזאת תוך כדי שימוש באיכות רכיבים שונה. יהיה מומלץ לוודא כי אתם רוכשים אצה שנוצרה במקום עם סטנדרט ייצור גבוה ככל הניתן וזאת על מנת להבטיח את איכותה.

עלויות גידול בשוק ספציפי

כל אזור בו מגלים ספירולינה צפוי להיות עם עלויות גידול שונות. במקום אחד מים יותר יקרים, במקום שני חומרי ההזנה מאוד זולים. לפיכך צריך לשים לב לעניין הזה ולהבין כי מקום הייצור של האצה יהיה בגדר פרמטר מרכזי וזאת כאשר נקבע המחיר הסופי לצרכן. כך שבעצם יהיה כדאי לכל אחד מכם לבחון את האפשרויות השונות שקיימות בעניין הזה וזאת כל עוד מדובר על גידול האצה.

החנות ממנה רוכשים את האצה

ישנן חנויות שלוקחות עמלת תיווך גבוהה על מכירת האצה ואחרות תהיינה זולות יותר. לפיכך יהיה מוטב מבחינתכם לבצע השוואה וזאת על מנת שיתאפשר לכם למצוא את המקום המשתלם ביותר לרכוש ממנו את אצה.

כל אחד מכם שידע לעשות זאת יוכל להיות בטוח כי יתאפשר לו לחסוך לא מעט כסף. פשוט תצטרכו לבדוק היטב כי אתם קונים את האצה במקום שיציע לכם את המענה הטוב ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *