מדוע צריך סבוניות אלקטרוניות בשירותים ציבוריים?

סבוניות אלקטרוניות

במיוחד בתקופה האחרונה, נראה כי כולם מבינים את החשיבות הגדולה בשמירה על היגיינה ומנסים להקפיד עליה אפילו יותר מתמיד. יש מי שבוחר להתקלח יותר מפעם אחת ביום, אחדים מקפידים על ניקיון קבוע של הבית ויש כאלה שמחטאים כל דבר עם אקונומיקה. אבל מה קורה כשאנו מבקרים במקומות עם פוטנציאל לפגיעה בהיגיינה כמו למשל בשירותים הציבוריים? ובכן, אנו צריכים להיות בטוחים שכל ביקור כזה הוא הכי סטרילי שיש, ואחת הדרכים להבטיח את זה היא שימוש בסבון אלקטרוניות. אם אתם מנהלים מקום ציבורי עם שירותים משותפים, הנה כמה סיבות מדוע אסור לוותר עליהן.

שמירה מקסימלית על היגיינה

בניגוד לסבוניות הרגילות, הסבוניות האוטומטיות מעודדות שימוש הרבה יותר ונדיר שאדם היוצא מהשירותים לא משתמש בהן ביציאה מהשירותים. נוסף על כך, סבוניות אלקטרוניות מאפשרות לשמור על היגיינה שכן הן מוציאות בדיוק את הכמות הרצויה של הסבון לשטיפת ידיים, כך שהמשתמשים יכולים להיות בטוחים שהם רחצו את הידיים כראוי מבלי לפספס.

חיסכון משמעותי

סבוניות אלקטרוניות הן כלי מאד חסכוני בנוסף. הסיבה לכך היא שלעומת הסבוניות הרגילות הן לא סובלות מדליפות מיותרות ומשחררות כמות מדודה של סבון בכל פעם שמעבירים את היד תחתיהן. כך אתם למעשה יכולים לשלוט בכמות הסבון בה אתם משתמשים ולדעת כמה סבון נוצל ובטווח הרחוק מדובר בחיסכון כספי משמעותי ביותר.

מכשור מתקדם

לבסוף, ישנו יתרון נוסף משמעותי לסבוניות אלקטרוניות שלרוב פחות לוקחים בחשבון. היתרון הזה הוא למעשה העובדה כי אתם מציגים בבית העסק שלכם או במקום שאתם מנהלים, מכשור מתקדם, אפילו אם מדובר בציוד לשימוש בשירותים.

כאשר לקוחות רואים דבר כזה הם מבינים שהם הגיעו לבית עסק או מקום ציבורי רציני המקפיד לשמור על הלקוחות שלו ולדאוג להם להיגיינה מקסימלית וזו בעצם דרך נוספת להעביר מסר של מקצועיות, היגיינה ושמירה על בריאות העוברים ושבים.

זכרו כי לא מדובר במכשיר יקר במיוחד או מורכב לתפעול וכי אין סיבה שלא לרכוש אותו בהקדם וליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מאפשר – החל מהיגיינה מוגברת, דרך חיסכון ועד לנראות מצוינת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *