למה כדורי הרזיה יצליחו היכן שרבים נכשלו ?

כדורי הרזיה

התמכרויות הן צרה אמתית אבל כשמדובר על התמכרות לאוכל הצרה גדולה שבעתיים. בשונה מהתמכרויות אחרות כמו הימורים, אלכוהול או סמים, עם אוכל אין אפשרות להפסיק את ההרגל לחלוטין. אוכל הוא משאב חיוני לתפקוד הגוף ולכן המילה דיאטה משמעה דרך חיים, ולא הורדה במשקל. הירידה במשקל היא לא המטרה הגדולה של הדיאטה אלא רק אחת התוצאות שלה. השינוי האמתי הוא באופן שבו אנחנו חושבים על אוכל.

איך משנים דרך חיים ?

נשמע פשוט, אבל בפועל עם השנים כולנו צברנו שלל הרגלים והתניות סביב האוכל. נשנוש מול הטלוויזיה, אכילה במסעדות הרבה מעבר לכמות שאנחנו באמת צריכים, ארוחות חג מדושנות, אכילה מתוך שעמום או סתם אכילה רגשית הן דוגמאות למצבור הרגשי שנקשר אצלנו לאוכל. בבואנו לשנות את דרך החיים הזו ולבחור לאוכל אחרת עלינו להתייחס אחרת גם לאוכל, וכאן בעצן הכל מתחיל להסתבך. כדורי הרזיה הם אחד האמצעים להנעת תהליך מוצלח של דיאטה ושינוי.

שואלים למה ? התשובה לפניכם

כדי להצליח להניע את השינוי עלינו לשחזר מחדש את מנגנון הרעב והשובע שאבדו לנו עם השנים. החיבור החברתי תרבותי ורגשי לאוכל טשטשו את תחושת הרעב והשובע וזה אחד המכשולים המשמעותיים בדרך לדיאטה מוצלחת. כדורי הרזיה אפוא מאפשרים לשחזר את המנגנון הזה על ידי ביטול הצורך לנשנש כל היום ויצירת ארוחות מלאות ומאוזנות בשעות קבועות לאורך כל שעות היום.

כדורי הרזיה – זה לא כל הקסם

ההצלחה האמתית של כדורי הרזיה היא לא בפעולת הקסם שהם עושים אלא באופן שבו הם מאפשרים לנו לשנות הרגלים. זהו מעין סטארטר, מניע של התהליך כולו שמאפשר לצאת מעגל הקסם של אכילה רגשית או אכילה מתוך שעמום והרגל.  כל מי שעשה שימוש במוצר כדורי הרזיה יודע שזהו חלק מהתהליך אבל לא בהם מסתכמת הדיאטה. יחד עם כדורי ההרזיה נדרש רצון עז לשינוי, אכילה מאוזנת והקפדה על תפריט מגוון תוך שילוב של פעילות גופנית.

מומלץ להתייעץ עם הרופא לפני לקיחת כדורי הרזיה כדי להבטיח שימוש בריא ויעיל בהם וכמובן לעדכן את הצוות המטפל על כל שינוי במצב הבריאותי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *