תיקון בידיאיי שלילי

תיקון בידיאיי שלילי

רבים הם האנשים שמוצאים את עצמם במהלך החיים, נתונים לחסדיהם של אחרים בגלל בעיות אשראי כאלה ואחרות. צריך לזכור שבכל הקשור לנתוני אשראי ובידיאיי שליליים, יש עדיין מה לעשות בנידון כדי להחזיר מצב לקדמותו.

תיקון בידיאיי שלילי

ישנם כמה דרכים שבהם תוכלו לנקוט אם נתוני האשראי או הבידיאיי שלכם שליליים. ככלל, חשוב לדעת שרק אחרי כמה שנים, (בדרך כלל 5 – 7 שנים) הנתונים הללו נמחקים ממאגרי הנתונים בחברות האשראי.

כדי לזרז הליך זה, אנחנו ממליצים לגשת לגורמים הרלוונטיים שמתעסקים בנושא של תיקון בידיאיי שלילי, שם, בעזרת עורכי דין, יוכלו לנקום או להסיר את נתוני הבידיאיי שלכם – זאת במידה ואתם באמת זכאי למחיקת נתונים אלה בגלל נתונים שגויים או סיבות אחרות.

מחיקת בידיאיי שלילי – האם זו שאלה של זמן בלבד?

הפתגם "הזמן מרפא את כל הפצעים", נכון גם עם היסטוריית אשראי פצועה. ככל שהמידע השלילי מתבגר ו"שוכב" במאגרי המידע, כך הוא ישפיע פחות על ציון האשראי שלכם. 

ייתכן גם שתתחילו לקבל כרטיסי אשראי והלוואות חדשים, אך ייתכן שלא תקבלו את התנאים הטובים ביותר עד שציון האשראי שלכם ישתפר. 

בנוסף, יתכן שתצטרכו לקבל מגבלות נמוכות וריביות גבוהות, עד שהיסטוריית האשראי השלילית שלכם תשתפר. השתמשו בחשבונות אלה כדי להוכיח שאתם יכולים לטפל באשראי ולהוסיף מידע חיובי להיסטוריית האשראי שלכם. זה יעזור לכם לשפר את האשראי שלכם.

מחיקה מהירה – יש דבר כזה?

לא תמיד נתוני האשראי זכאיים למחיקה ממאגרי הנתונים של בי די אי שלילי. בדרך כלל, צריך שיהיו פרמטרים מסוימים כדי שתוכלו לגרום למחיקת נתוני האשראי שלכם במידה והם שליליים. אם יש משהו מעודד בזה, היא העובדה שמרגע המחיקה, תוכלו לקבל אשראי באופן מיידי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *