איזה אבקות חלבון קיימות בשוק?

איזה אבקות חלבון קיימות בשוק?

המודעות היום בכל מה שקשור לנושא של תזונה ושל תוספי תזונה הינה גבוהה מאוד. אנחנו עדים לכך כי רבים הם האנשים הנוטלים כיום תוספי תזונה שונים, וויטמינים, מינרלים ושאר מוצרים אשר מבטיחים להם השלמה של התזונה החסרה בדור שלנו. כי כיום כאשר הכול כל כך מתועש ואנשים כל כך ממהרים, הרי שהעולם הופך להיות תזזיתי ובעייתי גם יחד.  

אנשים צורכים אכל שהוא לא באמת בריא ולא באמת מועיל לגוף שלהם זה בלשון המעטה. כי האמת היא שהרבה מאוד מהאוכל שאנשים צורכים זה אוכל שפשוט מזיק להם.

אז מה עושים? מוסיפים כל מיני תוספים. גם בשביל המצפון אך בהחלט בעיקר בשביל הבריאות.

אחד התוספים המוכרים והפופולאריים ביותר זהו אבקת החלבון.

מה זה אבקת חלבון ומי זקוק לחלבון?

למעשה חלבון זה כל מה שמגיע אלינו ממוצרים מן החי. כלומר מוצרים מן החי מכילים כמויות טובות של חלבון התורם מאוד לבנייה של הגוף. לרקמות ולשרירים ובאופן כללי לגדילה וההתפתחות הנכונים.

בעיקר אנחנו מוצאים את הצריכה של אבקת החלבון בקרב אנשים העוסקים בספורט. זאת על מנת שהפעילות הספורטיבית שלהם תשפיע בעיקר על השרירים ועל בניה של מסת השריר. ההמלצה היא לצרוך חלבון לפני האימון ובמהלכו על מנת שאן הפעילות לא תהרוס את השריר אלא ההיפך, תבנה אותה. כך גם אנשים העושים דיאטה, צריכים לשים לב שהמשקל הזולג מהם לא בורח מהשרירים אלא מרקמות השומן. עם צריכה של אבקת חלבון זה אכן יוכל לקרות בצורה הנכונה.

כלומר השריר יתחזק.

איזה אבקת חלבון כדאי לצרוך?

באתר emc2protein יש אבקות חלבון על בסיס מי גבינה ויש על בסיס חלבוני ביצה. יש גם אבקות צמחיות וכל אחד אמור לבחור את זו שתיתן לו את המענה הנכון ביותר עבורו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *