איך בוחרים שעון לגבר?

ההיצע של השעונים הוא עצום ולכן המטרה היא לבחור את השעון המתאים ביותר לגבר הספציפי כך שהמתנה תהיה מושלמת, בדקו למשל שעונים לגברים בצבע כסף.

אופציות של שעונים אלגנטיים וייחודיים 

השעונים מעניקים טאץ' ייחודי עבור מי שעונד אותם ולכן אפשר לבחור שעונים עגולים הקיימים בקוטר משתנה, הנראות שלהם מכילה את קווי השעון אשר נראים אקסקלוסיביים על הרקע הקיים. רקע בהיר, רקע שחור או רקע בנראות של שיש לבן עם עורקים שחורים.

השעונים המעוצבים מותאמים לגבר גם באמצעות הרצועה. גברים רבים נהנים לענוד שעון בעל רצועת רשת באחד מהגוונים הקיימים כמו כסף או שחור, אחרים אוהבים את הרצועות הבנויות משורות של חוליות בגווני כסף, נחושת או שחור. בהתאם לגודלו של השעון אפשר לבחור את מידת הרצועה ברוחב של 16 מ"מ או ברוחב רחב יותר של 20 מ"מ. לשעון גדול ומאסיבי תתאים הרצועה הרחבה ולשעון קטן יותר תתאים הרצועה הצרה יותר.

גם רצועות העור, העור התפור והזמש מעניקות שיק ייחודי לכל שעון וגם אותן אפשר להתאים לאופיו של השעון ולבחור ברצועה צרה או רחבה.

הטרנד העכשווי הוא לרכוש כמה רצועות ולהחליף אותן על פי רצונו של הגבר ובהתאמה ללבוש שלו. הרצועות העכשוויות הן קלות מאד להחלפה ולא מקובעות כפי שהיה בעבר ולכן זו אופציה נפלאה להגיש כמה רצועות צבעוניות עם מתנת השעון לגבר. 

> בדקו גם שעונים בצבע זהב לגברים

התחושה הנפלאה של השעון החדש 

רכישת שעון חדש כמתנה היא התרגשות גדולה, אף על פי שמדובר בבחירה קשה מתוך המבחר הגדול של השעונים, תמיד מוצאים את השעון שיהיה המתאים ביותר לאדם האהוב. הוא ישמח לענוד את התוספת הנעימה הזו בכל יום הן בעבודה והן בשעות הבילוי בערבים כיוון שיאהב את הסגנון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *