שידוכים לדתיים ומסורתיים

שידוכים לדתיים ומסורתיים

כשבאים לברר אחר שידוך מסוים, בדרך כלל, ההתאמה בין בני הזוג נעשית בצורה מושכלת יותר, כזו הבאה לחבר אנשים ולבבות, ולא חומר לחומר. לא גוף לגוף. שידוכים לדתיים ומסורתיים, נעשים בדיוק בדרך חיפוש זו.

שידוכים לדתיים ומסורתיים 

מציאת פרטנר לעסקים, היא שונה בתכלית ממציאת פרטנר לחיים משותפים. יחד עם זאת, ישנם פרמטרים בשידוך, כאלה שמאוד מזכירים מציאת שותף עסקי. ובכן, כאן נכנסת השאלה: לכמה זמן אתם רוצים את הקשר שלכם?!

אם אתם רוצים לקשר סתמי כדי לענג את עצמכם, נראה שההתאמה יכולה להסתכם בנראות העין ולא ממש יותר מזה, אם אתם מעוניינים להקים משפחה ולחיות בהרמוניה שנים רבות, נראה ששידוך הוא הדרך הטובה בשבילכם.

מציאת בת זוג לכל החיים 

קשה לומר זאת אך לצורך המאמר, נהיה חייבים: רבים מהאנשים בעולם, מחפשים בת או בן זוג כמו שהם מחפשים רכב. מראה העין, הוא בעיקר זה שקונה ובלבד שהוא ישמש אותי, וייתן לי, ויגרום לי – להרגיש הכי טוב בעולם. זוגיות כזו אינה מחזיקה זמן רב. 

התאמה נכונה, כזו שמחברת מידות ודרך ארץ, כזו ששמה את עקרונות בני הזוג מקדימה ומנסה לחבר אותן עם הפרטנר המתאים – היא זו שמחזיקה בני זוג למשך שנים רבות.

למה כדאי לכם למצוא בת זוג באמצעות שידוך 

נראה שכולנו רוצים לחיות חיים מאושרים ואם אפשר, אז לכמה שיותר שנים. מעולה. רק שלא תמיד קל לעשות זאת. במציאת האישה הנכונה היא לא עוד חיפוש אקראי אחר זו שנראית הכי טוב בסביבה.

המראה הוא חשוב מאוד והכרחי בתחילת הקשר, אך התאמת העקרונות והרצונות המשותפים, אם בחינוך ושמירה על כללי הלכה, היא המחברת הקלאסית בין בני הזוג.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *