איך בוחרים ספק שרתים ווירטואליים?

שרתים ווירטואליים

זה לא באמת משנה מה אתם צריכים לאחסן ואם מדובר במידע של האתר העסקי שלכם דרכו אתם משווקים את המוצרים והשירותים שלכם או שזה בכלל החומרים שבונים את הסטארט-אפ הטכנולוגי פורץ הדרך שלכם – חשוב מאד שהשרת שלכם יהיה חזק ויציב, כזה המאפשר לכם לאחסן מידע בהתאם לצרכים שלכם וכמובן שתוכלו לקבל תמיכה וסיוע במקרים של תקלות שונות. בשנים האחרונות השרתים הווירטואליים הפכו לפופולריים במיוחד אבל צריך לזכור שגם אותם יש לדעת איך לבחור תוך שאנחנו לוקחים בחשבון פרמטרים חשובים. הנה מדריך קצר שיעזור לכם לבחור את הספק שלכם.

תמיכה ושירות

אתם כבר יודעים שכאשר אתם מאחסנים מידע כלשהו על השרת אתם רוצים שתהיה לכם גישה מלאה אליו ושחלילה לא יהיה מידע שאובד מסיבות שונות. תקלות זה משהו שקורה לכולם, אפילו לחברות המובילות ולכן חשוב שיהיה לכם גב ותמיכה מלאה במקרים הללו. חברה מקצועית בתחום שרתים ווירטואלים מחזיקה מערך תמיכה וכשאתם בוחרים בחברה מקומית אתם גם יודעים שיהיה לכם מענה מהיר במיוחד, כך שזה משהו ששווה לשקול.

זמני תגובה

האם צוותי הפיתוח שלכם העושים שימוש במידע נמצאים ברובם בארץ? אם כן שווה בהחלט לחשוב על חברה מקומית שזמני התגובה של השרת יהיו מהירים. אם יש לכם צוותים בעיקר בחו"ל שווה לחשוב על עבודה עם אחד הספקים הגדולים מעבר לים או לחלופין עם ספקים ישראלים ששוכרים שטחי אחסון איכותיים בחו"ל.

האם אתם צריכים שירותים נוספים?

יש ספקים המציעים נטו את האחסון והתמיכה בשימוש, אך יש גם כאלה שמציעים שירותים נוספים ללקוחות ואם אתם נזקיים לשירותים כאלה זה בהחלט יכול לעזור. איזה שירותים למשל? עיבודי תמונה, שליחת אסמסים, הודעות פוש וכן הלאה. השירותים הללו לרוב כלולים במחיר האחסון אצל אותם הספקים המציעים אותם וכדאי מאד לבחון לאילו דברים אתם נזקקים, כך שתוכלו לבחור בספק שמציע אותם.

טיפ אחרון לסיום הוא לא להתפתות לספק הראשון שמציע לכם הצעה שנשמעת לכם טובה ומתאימה אלא לערוך השוואה בין לפחות 4 ספקים לפני שאתם מחליטים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *