כסא גלגלים צר

כסא גלגלים צר

לא כל אדם הוא כזה שמהלך לו בצורה הטבעית על שתי רגליים. יש אנשים שחיים חיים רגילים ומלאים למדי על כסא גלגלים שאותו הם מניעים בעצמם, ויש אחרים שנמצאים במצב רפואי סיעודי שאותם מניעים על כסא גלגלים עבורם. כסאות גלגלים כבר מגיעים בצורה חשמלית, שיוצרת תנועה הרבה יותר נוחה ומהירה, אך גם בצורה צרה יותר שמאפשרת מעבר נוח בכל מקום צר.

עבור מי הוא מיועד

כסאות גלגלים באופן כללי נועדו עבור אנשים שאין להם את האפשרות לנייד את עצמם על שתי רגליים, עם אחוזים שונים של נכות שיכולה להיות בעקבות מחלה, תאונה או אפילו מולדת. בסיוע של כסא גלגלים ניתן לנוע ממקום למקום, כאשר ישנו מגוון רחב של כסאות גלגלים שנכון להיום ניתן לרכוש בסבסוד, במחיר מלא או להשאיל. אחד מאותם דגמים הוא של כסא גלגלים צר מידות, שבניגוד לכסא הגלגלים המסורתי מגיע עם מידות רוחב הרבה יותר צנועות. כסא זה יכול להיות רלבנטי יותר עבור אנשים שחייבים ניידות הרבה יותר נוחה, למי שלא פעם צריך לעבור בדרך שהיא לכסא אחר פשוט תהיה יותר מידי צרה.

היתרונות של כסא צר

כסא צר של PharmaShops מצטיין פשוט באפשרות שלו לעבור בקלות בכל מיני מעברים שהם יחסית צרים. יכול להיות שמדובר במעברים צרים לחדר השינה שבבית בו מתגוררים או פשוט במסדרונות צרים שנמצאים במקומות ציבוריים וגם במיני בתים. באופן הזה יכולים לכוון את הכסא אל כל כיוון מבלי לעבוד קשה מידי על התנועה במקום שבו נמצאים, ואם המידות הללו מתאימות גם למידות של האדם עצמו, אזי מדובר בפתרון מושלם שהופך את התנועה להיות משהו יותר נוח וללא עיכובים מיותרים או בקשה של עזרה מאנשים אחרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *