קקי של עכבר

קקי של עכבר

אף אחד לא היה רוצה למצוא קקי של עכבר במזווה שלו, בארונות המטבח או בכל מקום אחר בבית. מדובר כמובן על הפתעה לא נעימה במיוחד, היות והקקי מעיד על נוכחותו של עכבר, אשר חי בבית ומנשנש את האוכל שלכם. לכן במקרים מסוג זה חשוב לקחת נשימה עמוקה וליצור קשר עם מדביר מקצועי ואמין, שמתמחה בלכידת עכברים. יש לזכור כי רוב העכברים בסך הכול מחפשים אחר מחסה ומזון, ולכן ניתן ללכוד אותם ולשחרר חזרה לטבע, רחוק מאזורים עירוניים. מדביר מקצועי ומוסמך, בעל רישיון רלוונטי לעסוק בתחום, יכול ללא שום ספק לזהות את הגללים של העכבר ולוודא כי אין מדובר בחולדה או במכרסם אחר. לאחר מכן, הוא מסוגל להציב במקום מלכודות עם פיתיון מתאים, אשר ללא שום ספק יביאו ללכידתו של העכבר ולסילוקו מהבית.

קקי של עכבר – מה ניתן לעשות?

קודם כל, כדאי לדעת כי קקי של עכבר נבדל באופן מהותי מקקי של חולדה למשל, היות ומדובר על גללים קטנים בצורת גרגרי אורז, בעוד שקקי של חולדה מורכב מגללים ארוכים ומפותלים. כל מדביר מקצועי ומיומן יידע לזהות את סוג הגללים ולבחור את שיטת הלכידה המתאימה ביותר למצב. חשוב לזכור כי תמיד עדיף להשתמש במלכודות אשר מאפשרות ללכוד את העכבר, במקום רעל או מלכודות דבק, אשר גורמות לסבל רב ומיותר. לכידה של עכבר לוקחת לרוב בין יום ליומיים ולאחר מכן הבית יהיה נקי מעכברים. כדאי לדעת כי מדבירים פחות מקצועיים נוטים להשתמש ברעל, אשר עלול לא רק לגרום לנזק סביבתי ולפגוע בחיות הבר או חיות הבית, אלא גם לגרום למטרדי ריח מעיקים במיוחד. עכבר שמורעל נוטה להסתתר ולמות במקום המסתור שלו, דבר שגורם לצחנה נוראית במשך שבועות ארוכים.

להרחקת מזיקים מהבית, פנו אל זיסמן הדברות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *