איך למצוא פסיכולוג טוב עכשיו בימי קורונה

טיפול פסיכולוגי בזום

תקופת הקורונה הכניסה רבים מאיתנו לבלבול. המחסור בתחושת השליטה, המצב הכלכלי הרעוע וההבנה כי איש אינו יודע מתי יהיה לזה סוף גרמה לרבים מאיתנו לחוש תחושות של חרדה, פחד ולעיתים אף דיכאון. לא פלא שניתן לראות עליה חדה במספר האזרחים הפונים לקבלת עזרה חיצונית הבאה לידי ביטוי הן בתרופות הרגעה למיניהן והן בטיפול פסיכולוגי. במידה ובחרתם בטיפול, על מנת להצליח באמת לשפר את המצב ולראות תוצאות ברורות, חשוב לבחור את הפסיכולוג אשר יתאים לכם באופן המדויק ביותר. כיצד בוחרים פסיכולוג טוב?

טיפים לבחירת פסיכולוג

אמנם הקורונה הביאה עימה קשיים רבים אך אין ספק כי יש לה גם מספר יתרונות כאשר המרכזי שבהם הוא חיזוק מעמד הטכנולוגיה בחיינו. כניסתה של הקורונה הוכיחה לנו כי מפגשים אישיים אמנם חשובים לאין שיעור אך גם במידה והם לא מתקיימים עדיין קיימת האפשרות להמשיך ולתקשר עם בני אדם וזאת בצורה מקוונת.

גם כאשר מדובר בטיפול פסיכולוגי לטכנולוגיה יש השפעה כיוון שכעת אפשרויות רבות נפתחות בפניכם ותוכלו לבחור באיזה פסיכולוג שרק תרצו במידה והוא מספק שירותי אונליין. טיפול פסיכולוגי מקוון זהו כמובן אחד התנאים העיקריים כיום בבחירת פסיכולוג טוב.

בנוסף, בדקו מהו הרקע של הפסיכולוג, מהי שיטת הטיפול בה הוא עובד והאם היא מתאימה לאורח החיים שלכם. לא פחות חשוב לבדוק את המחיר אותו הוא גובה, פעמים רבות עקב הקורונה אנשי טיפול רבים מציעים פגישות במחירים נמוכים יותר. וכמובן, הפרט החשוב ביותר הוא החיבור שלכם עם איש המקצוע, קיבעו שיחת ניסיון, דברו מעט וראו האם ישנה אינטראקציה טובה. טיפול ללא חיבור טוב הוא טיפול שכמעט בהכרח לא יצליח ואין ספק כי שני הצדדים יצאו מופסדים.

לתיאום טיפול אונליין      >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *