מתנות לילדים לסוף שנה מקוריות וייחודיות

מתנות סוף שנה

מחפשים רעיון למתנת סוף שנה לילדים? כדאי שתחפשו טוב. כי הילדים ממש מחכים למתנה שלכם ואתם, הפעם, חייבים להפתיע אותם. 

הילדים של היום ראו הכול, קשה להפתיע אותם אבל עדיין, אתם יכולים לגרום למתנה להיות אישית, אתם יכולים להוסיף בה מסר מחמם את הלב ובכך לגרום למתנה להיות וואו. 

יש אפשרות היום להדפיס או לכתוב על מגוון מוצרים, ככה שתוכלו לבחור אפילו חפצים קטנים ושימושיים, עם נגיעה אישית קטנה. 

בשורות הבאות נראה לכם כמה דוגמאות למתנות קטנות וחמודות לילדים לסוף השנה. 

מתנות מקוריות לסוף השנה לילדים:

סוף השנה הוא זמן מרגש עבור כולכם. עבור הילדים שסיימו שנה והנה, הם נהיים גדולים ועולים לגן גבוה יותר או אפילו לכיתה א' ועבורכם הצוות, לדעת שסיימתם עוד שנה ברוח טובה, כשכל הילדים גדלו יחד אתכם.

כמתנות סוף שנה לילדים החמודים אתם יכולים לחלק פיג'מות מגניבות. מי אמר שפיג'מה חייבת להיות משעממת? אתם יכולים להוסיף עליה ציור מגניב של דמות שאהובה על הילדים או את התמונה של הילד עצמו.

אם הם כבר יודעים לקרוא, אפשר להוסיף להם מסר מעניין.

רעיון נוסף למתנה. הוא אמנם פחות שימושי, אבל הילדים יאהבו את זה, אולי כי הם ירגישו גדולים עם זה. מחזיק מפתחות של בובה שהילדים אוהבים ומילת ברכה. יש מחזיקי מפתחות עם הבובה כשהיא מחייכת ועליה כתוב בהצלחה או מילות ברכה אחרות. הילדים יאהבו את זה. 

אם אתם ממש רוצים להפתיע אותם וגם את ההורים תוכלו לקנות להם תיקי שרוך זעירים שמתאימים למידה שלהם עם ציור מגניב מאחורה או מותאם אישית.

לסיכום וסיום, להוסיף נגיעה אישית למתנות שלכם בסוף השנה, יהפוך אותן לבלתי נשכחות. 

לרעיונות נוספים ומדליקים מוזמנים לבקר באתר, https://www.magic-caricatures.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *