יוסי שדה והחווה שלו בנוקדים

יוסי שדה

בשנת 1998 הקים יוסי שדה את חוות שדה בר והמטרה לשמה היא הוקמה היא לסייע לבני נוער במצוקה. הודות לתשוקה ולרצון העז שלו לסייע לאותם בני נוער, הצליח יוסי לאורך השנים לעשות משהו שמעטים בלבד עשו. הוא סייע להחזיר לבני נוער רבים להחזיר את האמון בחייהם והיכולת שלהם להצליח. לא סתם הוא קיבל הצעה להדליק משואה ביום העצמאות.

חוות שדה בר בנוקדים – משנה חיים

כפי שניתן להבין, החווה של יוסי בר בנוקדים מהווה מקום משנה חיים בעבור אינספור בני נוער. אותה חווה מספקת להם את האפשרות להתנסות בעבודות שונות, כדוגמת חליבה, טיפול בחיות החווה או בגידולים השונים. כך בעצם הם מתחברים לקרקע ולומדים להכיר צד אחר של עצמם, שלא הכיר עד כה.

אותם בני נוער משתתפים בפעילויות ועבודות בחווה ובו בזמן גם שוקדים על הלימודים לתעודת הבגרות, כאשר הם מקבלים מקום ללון בו בחווה. כך הם מגיעים לגיל 18 ומסוגלים להתייחס לצבא ליחידות המובחרות ביותר.

ליווי בני הנוער גם לאחר הגיוס

שוני מהותי של חוות שדה בר והיחס של יוסי שדה זה עצם כך שהם מלווים את בני הנוער גם לאחר שבן הנוער מגיע לגיל 18 ומתגייס. גם לאחר מכן יקבל בן הנוער את התמיכה והיחס והוא יוכל להמשיך ללון בחווה במידה ויצטרך.

כך מאפשרת החווה של יוסי שדה לספק לכל נער את המעטפת שהוא זקוק לה, גם אם הוא כבר הגיע לגיל בגרות. הודות ליחס שהוא מפנה לכל אחד מבני הנוער הוא הצליח לגרום לשינוי משמעותי מאוד של חייהם ומאז ועד היום עברו תחתיו רבים שמודים לו עד היום. יוסי מנוקדים מצליח לשנות את חייהם של רבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *