מחפשים מכללה שווה בצפון? מכללת פרונסיס!

מכללה שווה בצפון

מכללת פרונסיס היא מכללת בוטיק טכנולוגית בצפון, שמנסה לבצע את מה שנדמה כאילו הוא השילוב הבלתי אפשרי – שילוב בין לימודים ברמה גבוהה לקריירה ענפה. הכוונה כאן היא לפער שלפעמים קיים בין התוכן הלימודי לפרקטיקות מעשיות שנהוגות במהלך העבודה השוטפת.

ועם ניסיון רב בתחום משאבי אנוש, המכללה מציעה כלים שונים לנחיתה רכה עד כמה שאפשר לעולם התעסוקה. 

מהם הקורסים המובילים במכללה?

המכללה מציעה מספר רב של קורסים שונים באוריינטציה טכנולוגית המבוקשים ביותר בשוק. ביניהם: קורס סייבר, שמכשיר תלמידים למקצוע של אבטחת המידע. קורס QA שמכשיר בודקי תוכנה בניידים או מחשבים. בנוסף אליהם קיימים גם קורסים חדשניים יותר כמו קורס פול סטאק או קורס רשתות חברתיות שמציג את היתרונות בהכרת אופן הפעלה של הרשתות חברתיות והקשר שלו לשוק העבודה, ולבסוף קורס NLP שהיא שיטת טיפול אלטרנטיבית בעלת יתרונות רבים כמו העלאת ביטחון עצמי ויכולת עמידה מול קהל.

אז למה ללמוד בפרונסיס?

אחד היתרונות המרכזיים של המכללה היא שתכניות הלימוד, לא משנה של איזה קורס רלוונטי מדובר, הינם תמיד מתקדמים עד כמה שאפשר ומכוונים לכיוון העבודה הפרקטית. עד כמה שיש חשיבות לתואר אקדמי וידע תיאורטי, הכלים המעשיים שנלמדים הם אלה שיכולים לעשות את כל הבדל בין מי שיתקבל לעבודה, או אולי יתקדם בהמשך ביותר קלות. זאת רק בשל הידע הפרקטי מעשי שהוא לפעמים רחב יותר ומדויק בתחום שנלמד. 

בנוסף ידע רחב בתחום של משאבי אנוש מאפשר לעשות הכנה טובה יותר לעולם התעסוקה. קיימת יכולת השמה נכונה יותר של כל תלמיד אל מקום העבודה הנכון עבורו. כל זאת בא לידי ביטוי בהכנה לראיונות ותכנון קריירה באופן אישי ומקצועי.

ולכן באווירת בוטיק משמעותית במכללה ניתן להעניק יחס אישי ובגובה עיניים לכל מי שמעוניין לעשות השבת מקצוע או שדרוג קריירה בצורה טובה ויעילה בצפון.  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *