הדפסת ציורים על קנבס בירושלים

הדפסות על קנבס

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את היופי שבתמונות קנבס מודפסות. קנבס הוא בד טבעי המתוח על מסגרת עץ עליה מציירים ומדפיסים מגוון תמונות וציורים. ההדפסה יכולה להיות תמונה צבעונית של המשפחה או ציור יפה שאתם אוהבים, ואפילו צילום של מקום מיוחד. בכול מקרה, את הקנבס שמתקבל לאחר הדפסה רבים בוחרים לתלות בבית, בבית העסק, בחנות או במשרד, ובכול מקום שרוצים לתלות בו אלמנט מרשים ומקורי. 

כיצד מבצעים הדפסות על קנבס? ואיפה אפשר למצוא מקום טוב להדפיס בו?

הדפסה על קנבס כזאת נעשית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ובתי דפוס שיודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. על הקנבס אפשר להדפיס תמונות דיגיטאליות, ציורים או שאר אימג'ים המתאימים להדפסה כזאת. 

המומחים בבתי הדפוס מגדילים באמצעות תוכנה ממוחשבת את הציור לכל גודל רצוי ותוך שמירה על איכות הצבעים והרזולוציה: סורקים את התמונה ומדפיסים אותה בשחור לבן או בצבע, על גבי הקנבס. כך אפשר לבצע התאמה מושלמת של התמונה לצרכים של הלקוח. 

איפה יש בית דפוס טוב בירושלים?

אם אתם מחפשים מקום טוב עבור הדפסת תמונות על בד קנבס בירושלים תוכלו לחפש במקומות כמו תלפיות או גבעת שאול – שני אזורים בהם מגוון חברות, חנויות, עסקים ובעלי מקצוע. בתלפיות יש בית דפוס טוב המציע הדפסות על קנבס ועושה זאת במיומנות. בבית דפוס מקצועי ניתן לקבל שירותים נוספים כמו: הדפסות עיתונים, הוצאת ספרים לאור, הדפסה דיגיטלית, שירותי למינציה ושירותי כריכה, הדפסות שלטים, הפקת עבודות אקדמיות, הפקת עלונים ופליירים, עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור. בהצלחה! 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *