רישום למבחן פסיכומטרי באביב

רישום למבחן פסיכומטרי באביב

רבים מהסטודנטים לעתיד מביעים חשש ממבחן הפסיכומטרי. מבחן פסיכומטרי הינו מבחן המודד שלושה פרמטרים שונים- מילולי, כמותי ואנגלית. המבחן נעשה בפרק זמן מצומצם מה שגורם לנבחנים רבים לחוות תחושה של לחץ בעת הבחינה עצמה כיוון שהם חוששים שלא יספיקו לענות על כל השאלות כראוי. ציון הפסיכומטרי מספק את האפשרות להתקבל ללימודים אקדמאיים, זאת בנוסף לממוצע ציוני הבגרות כמובן.

כיצד נערך מבחן פסיכומטרי?

מבחן פסיכומטרי כולל בתוכו 9 חלקים. 3 חלקים כמותיים, 3 מילוליים, 2 אנגלית ומטלת כתיבה. ישנם מועדי פסיכומטרי כל חודשיים אך במידה וניגשתם לבחינה אך הציון אינו מספק אתכם ואתם מעוניינים לגשת לבחינה חוזרת לא תוכלו לגשת למועד הצמוד לזה שלכם אלא לחכות למועד שאחריו. בחינת הפסיכומטרי הינה בחינה אשר כלל אזרחי ישראל המעוניינים ללמוד לימודים אקדמאים נאלצים לעבור ומטרתה לעזור למוסדות ההשכלה הגבוהה לסנן ולנפות את הסטודנטים שאינם מתאימים לחוגי לימודים מסוימים.

רישום למועד האביב הקרוב

במידה והחלטתם לגשת לבחינת פסיכומטרי חשוב שתדעו כי על מנת לעבור את הבחינה בצורה הטובה ביותר ניתן להיעזר בקורס פסיכומטרי מפורט אשר מספק את כל הידע לגבי הבחינה, את הכלים והדרכים להתמודד עימה נכונה ומאפשר הכנה מעמיקה למבחן כך שתגיעו אליו עם כל הידע והטכניקות הדרושות שיובילו אתכם להצלחה. בצעו רישום למבחן פסיכומטרי באביב כבר עכשיו.

אם סיימתם את הקורס או שאתם נמצאים כרגע בעיצומו זה בדיוק הזמן להירשם אל מועד הקיץ הקרב ובא. בכדי להירשם בפועל כל שעליכם לעשות הוא להמתין שמועד הבחינה יתפרסם, להיכנס לאתר האינטרנט של מאל"ו, לקרוא את הנהלים ופשוט להיבחר. לחלופין, תוכלו לגשת אל סניף הדואר הקרוב לביתכם ולהירשם שם.

מבחן הפסיכומטרי הקרוב

אין ספק כי בחינת הפסיכומטרי הינה בחינה המעוררת חששות ופחדים כיוון שכולם רוצים להגיע אל הציון המקסימלי אשר יאפשר להם להירשם בדיוק אל תחום הלימודים המעניין אותם, אך חשוב להזכיר כי בסופו של דבר מדובר רק בבחינה. עשו את ההכנה המיטבית, השקיעו בלמידה ובשיפור המיומנויות שלכם ואין ספק כי הצלחתכם תהיה מרובה. עתה כל שנותר לכם הוא להירשם למועד האביב הקרוב ושלב זה בחייכם יהיה ממש בעוד רגע מאחוריכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *