אינסטפייס – הופכים את תמונת הפרופיל לציור

אינסטפייס

יש לכם תמונת פרופיל שמופיעה בפייסבוק, באימייל או באינסטגרם? במקום להציג את עצמכם עם תמונה רגילה, תוכלו לבלוט הרבה יותר ברשתות החברתיות עם תמונה מצוירת. כך תהיו יותר מיוחדים ומקוריים בהשוואה לכל האחרים.

אם תרצו להפוך את תמונת הפרופיל הרגילה שלכם לתמונה מצוירת, תוכלו לעשות את זה בקלות דרך אינסטפייס, אשר מציעים שירות פשוט ונוח להפיכת תמונת הפרופיל לציור. לאחר ההזמנה תקבלו את הציור שלכם בזמן של עד 48 שעות ישירות למייל.

זה הזמן שלכם לבלוט ברשת

אתם לא רוצים להיות כמו כולם ברשת? חושבים איך לייחד את עצמכם ולהיות יותר מקוריים בכל הנוגע לדרך שבה אתם בוחרים להציג את עצמכם? זה לא צריך להיות מורכב, ואתם רק צריכים לשים לב שאתם בוחרים לעשות את זה עם תמונה מצוירת, בדיוק כפי שניתן לעשות עם השירות של אינסטפייס.

כל נותן שירות באינטרנט שרוצה לשפר את הנוכחות שלו צריך להבין שהדרך לעשות את זה בעידן של היום בצורה האפקטיבית ביותר היא על ידי השקעה בייחודיות. עם השירות שבאתר לא תהיה לכם שום בעיה להשיג תמונה כזו, כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.

שולחים את התמונה ומקבלים אותה מצוירת

שירות ההזמנה של התמונה המצוירת נחשב לפשוט במיוחד, כך שאם אתם רוצים לעשות את זה, כל שעליכם לעשות זה לשלוח את התמונה הרגילה ולחכות זמן קצר עד שתקבלו את התמונה המצוירת. אנו בטוחים שלאחר שתבחרו להזמין את השירות הזה תהיו מרוצים ותמליצו על כך לחברים. ניתן גם להפוך תמונה של חיות למצוירת, כך שאין גבול לדמיון עם מה שתוכלו לעשות עם הזמנת השירות המיוחד הזה.

> צרו קשר לתמיכה במשימת הסרת רקע מתמונה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *