ריפודים לריהוט גן לפי מידה

ריפודים לריהוט גן לפי מידה

בחירת ריהוט גן, צריכה להיות קפדנית ובררנית, כך שתוכלו להנות מהם למשך כמה שיותר זמן מבלי להחליף אותם לעיתים תכופות. ריפוד לזולה וכל פריט הנחשב ריהוט גן חשוב מסיבות רבות שעליהם נכתוב במאמר מקיף וחשוב זה.

ריפודים לריהוט גן לפי מידה

לצורך בחירת ריהוט גן, נראה שתצטרכו "להלביש" על כל ריהוט את הריפוד המתאים לו. החשיבות של זה היא העיקר לנוחות ולנראות. נראות היא חזות הכול – כאשר מדברים על ריהוט גן, כך בדיוק הוא גם בפן הנוחות שאותו חשוב להעניק לריהוט שלכם.

בחירת ריהוט גן

ריהוט גן נהדר מביא נוחות ותפקוד לחללים החיצוניים שלכם. עם שולחן מרווח וכיסאות נוחים, ניתן להפוך פטיו אבן בסיסי ליעד למפגשי אוכל באוויר הפתוח. 

הצטיידו במרפסת עם ספת נצרים וכיסא נדנדה קלאסי, שניהם צריכים להיות מעוטרים בכריות קטיפה, וזה יכול להפוך במהירות לחדר משפחה שני בחודשי מזג האוויר החמים. 

כאשר הם משלימים עם ריהוט גן הנכון, אפילו חללים קטנים כמו מרפסות וגינות כיס יקר. תכנון מתחשב, יעזור להפוך את החצר האחורית שלכם למקום החדש המועדף עליכם לנוח, לסעוד ולבדר.

הכינו רשימה של צרכים לריהוט

התחילו בחשיבה כיצד תרצו שהחלל החיצוני שלכם יראה ויתפקד. האם אתם רוצים שפינת אוכל תשמש אתכם יותר בלילות קיץ חמים? האם אתם מתכננים לארח את מסיבת ארוחת הערב הבאה שלכם או את מסיבת יום ההולדת של ילדכם בחלל הפתוח?

ערכו רשימה של הפעילויות שתרצו לעשות בחלל והשתמשו בה כמדריך, זאת כדי לקבוע איזה סוג של ריהוט גן יהיה נחוץ עבורכם. אם התפקיד העיקרי של הפטיו שלכם הוא לארח מסיבות קוקטיילים נינוחים בערב, למשל, לא יהיה צורך בשולחן אוכל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *