מתי מומלץ להתחיל ללמוד גלישת רוח?

גלישת רוח

רבים שואלים ורוצים לדעת ממתי אפשר להתחיל ללמוד גלישת רוח. אם אתם רוצים או רוצות לדעת האם זה קשה, האם זה מסובך ומתי מומלץ להתחיל, קבלו כמה עקרונות חשובים.

אפשר להתחיל עם גלישת רוח

הרבה גולשי גלים הרגישו בשלב כזה או אחר שהם רוצים משהו חדש או נוסף. כמובן, אין שום בעיה ללמוד גלישת רוח כאשר יש רקע קודם בגלישת גלים. אבל אפשר בהחלט להתחיל ללמוד גלישת רוח גם אם אין לכם רקע בגלישת גלים. זוהי חוויה אחרת, תפעול הגלשן אחר וכמובן לרוח יש משמעות לגמרי אחרת בזמן הגלישה.

גם ילדים יכולים להתחיל

מיתוס לא ברור גורס שגלישת רוח מתאימה אך ורק למבוגרים. זוהי טעות. אפשר בהחלט להתחיל ללמוד גלישת רוח גם בגילאים צעירים, אפילו צעירים מאוד. לא היינו ממליצים לילד בן 4 או 5 להתחיל עם זה, אבל ילדים יותר גדולים, בגיל בית ספר, שאוהבים מאוד את הים ונמשכים לתחום כבר יכולים להצטרף לקורס גלישת רוח עם מדריך מיומן.

איך לומדים גלישת רוח

גלישת רוח ניתן ללמוד בקבוצה קטנה או בשיעורים פרטיים, אחד על אחד. יש כאלה שמרגישים יותר ביטחון בלמידה אישית ויש כאלה שדווקא נהנים יותר משיעור קבוצתי. בקורס מתחילים בדרך כלל בכמה היבטים תיאורטיים והכרת הגלשן והמפרש. לאחר מכן יוצאים לים ומתנסים בלמידה "על רטוב" (תרתי משמע).

האם זה מסובך

גלישת גלים היא בעיקר מיומנות נרכשת. על מנת ללמוד לגלוש, ברמה בסיסית, לא צריך יותר מדי זמן. כל אחד יכול להגיע למה טובה. אך רק עם התמדה ונחישות, רצון עז להמשיך להשתפר ואהבה אין סופית לים ולגלים, מקבלים את השליטה המושלמת והיכולת לגלוש בצורה הכי מתקדמת ומקצועית. בקיצור, כל אחד יכול!

קראו גם על: גלישת WING

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *