פינת אוכל עגולה או מלבנית? כך תתאימו שולחן לפינת האוכל שלכם

פינת אוכל עגולה או מלבנית

פינת האוכל שלנו היא פינה די משמעותית בבית. בה כל המשפחה נפגשת לפחות פעם ביום בין בארוחת הבוקר או בארוחת הערב וגם בימי שישי בערב אצל המשפחות המקיימות סעודת שישי. בכדי שפינת האוכל תהיה מותאמת למבנה הבית וגם לצרכים של המשפחה חשוב לבחור בקפידה את השולחן עליו יתקיימו הארוחות המשפחתיות.

איזו צורה הכי נכון לבחור?

ישנם המון סוגים של שולחנות לפינות האוכל, מרובעים, מלבניים, עגולים, כבדים, קלילים וכדומה. בכדי לבחור את צורת השולחן האולטימטיבית עבורכם, יש לבחון את החלל בו אמור להיות מונח השולחן ולהתאים לו את השולחן הנכון. במידה והחלל הינו ארוך וצר, אפשר לבחור בשולחן מלבני. בחלל מרובע, קטן או פתוח לעומת זאת, יתאים שולחן עגול. כמובן שכדאי מאד למדוד את גודל החלל בכדי לבדוק שאכן השולחן המבוקש יכנס בו בנוחות.

דבר נוסף שיש לבחון לפני שבוחרים שולחן הוא כמה אנשים אמורים לשבת סביבו והאם המשפחה מארחת הרבה. במידה והמשפחה הינה משפחה גדולה או שרגילה לארח הרבה, לשולחן עגול יש פוטנציאל להכניס יותר אנשים סביבו מכיוון שאין לו פינות וכך יותר אנשים יכולים לשבת סביב השולחן. כמובן שזו גם אחת הסיבות לקניית שולחן נפתח שיכול להתרחב בהתאם לכמות האנשים הסועדת סביבו.

פינת האוכל- לא סתם פינה

ניתן לראות שפינת האוכל תופסת מקום נכבד אצל האוכלוסייה בישראל. על כן, ישנה הקפדה להפוך אותה לפינה חמימה ונעימה וגם דקורטיבית, באמצעות תאורה מתאימה ועיצוב נכון של החלל. אין ספק שסוג השולחן הוא החלק המשמעותי ביותר ומלבד הרצון שהשולחן יהיה מעוצב ויפה, ישנה חשיבות רבה להתאים אותו לחלל הבית יחד עם שאר ריהוט לבית בצורה נכונה ולאופן השימוש שנעשה בו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *