המחסן של הבניין מלא בריהוט ישן? הגיע הזמן להזמין מפנה מקצועי

פינוי דירות ורהיטים ישנים

חברות אשר עוסקות בפינוי תכולה של מחסנים או דירות, מבצעים עבודה מאד יסודית כדי לפנות תוך פרק זמן קצר את מלוא התכולה וכך הם משאירים מחסן או דירה ריקים לחלוטין. 

פינוי מקצועי של תכולת המחסן 

כאשר מפנים מחסנים מוצאים תמיד הפתעות, ריהוט ישן, ציוד, אופניים, צעצועים והמון פריטים נוספים. חברה מקצועית כמו פינוי בזמן אשר עוסקת בתחום זה, מעסיקה עובדים מקצועיים אשר יודעים כיצד למיין את כל המוצרים שישנם במחסן.

החלוקה מתבצעת בכמה רבדים:

  • פריטים ישנים שאין מה לעשות איתם מועברים למכולת הפסולת, כמו ריהוט ישן ומפורק.
  • מוצרים שאפשר למחזר מועברים למטרה זו, כמו אופניים וציוד חשמלי שכבר אינו פעיל.
  • רהיטים איכותיים כמו בסגנון וינטג' אשר אוחסנו במחסן, אפשר לבצע פעולות שימור וניקוי ולמכור אותם. לכן הם נמכרים לסוחרי עתיקות שמומחים בביצוע הפעולות הללו.
  • פריטים שהם תקינים וידוע לחברה שיש משפחות שזקוקות להן כמו לדוגמה לול של תינוקות, מעבירים למשפחה זו שתוכל להשתמש בו לאחר שיבצעו בו ניקוי יסודי. 

מחסן פנוי לחלוטין 

לאחר כמה שעות של עבודה, המחסן פנוי לחלוטין. המכולה מעבירה את כל האשפה לאתר המורשה. הפריטים עבור הנזקקים מועברים לגורמים הרלוונטיים. 

מוצרי המחזור מועברים למפעלים הרלוונטיים והרהיטים שאפשר להצילם נמכרים לסוחר העתיקות. בדרך זו נמצאו פתרונות לכל סוגי הציוד והמחסן פנוי לחלוטין.

להבא כדי לחסוך את העלות של פינוי מחסן, השתדלו לא לאחסן בו ציוד שאינו שמיש אלא יטפלו בו מלכתחילה, כדי לא להגיע למצב שבו המחסן עמוס בפריטים שאין בהם צורך.

אם בעיקר הוצאה פסולת, יש עלויות לפינוי המקצועי. אך אם אפשר היה להציל משהו מתוך הציוד, לא יגבו תשלום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *