קורס טיס אזרחי – הדרך להגשמת חלום או לקריירה

קורס טיס אזרחי

לא מעט אנשים, ילדים ומבוגרים, חולמים להיות טייסים. מדובר באחד המקצועות הקשים, המורכבים והמעניינים ביותר שיש. זה מקצוע שמעטים מצליחים לעסוק בו, אך יש רבים שמצליחים להגשים את החלום ולהיות טייסים בפועל. 

קורס לרישיון טייס אזרחי מאפשר לכל מי שחולם להיות טייס, להגשים את החלום, גם אם הוא לא יהפוך להיות טייס מקצועי, כלומר אם הוא לא יהפוך את התחביב למקצוע. לא מעט אנשים שעוסקים במקצועות שונים, פונים בשלב מסוים בחייהם לקורס מסוג זה, בשביל להגשים חלום ולהטיס מטוסים קטנים בתור תחביב, בזמנם החופשי. 

קורס טיס אזרחי מועבר על ידי מרצים ומורים בכירים בתחום, מדובר בטייסים מקצועיים שיש להם ידע תיאורטי ומעשי והרבה מאוד שעות טיס. כמובן שהקורס מועבר על פי כל הכללים והחוקים, כאשר המטרה היא שהתלמידים יוכלו ללמוד כיצד להיות טייסים ולהטיס מטוס קטן. במידה והם ירצו להטיס מטוסים גדולים, יהיה עליהם לעבור קורסים מתקדמים יותר.  

מה לומדים בקורס טיס אזרחי?

הקורס של סקייטריפ – הדרכת טיסה וטיסות חוויה למשל, זהו קורס המכשיר את התלמידים להטיס מטוסים קטנים, מטוסים אזרחיים אשר מיועדים למספר נוסעים בודדים. במסגרת הקורס, לומדים את כל כללי וחוקי התעופה, לומדים כיצד לתפעל ולתחזק מטוס, איך מתמודדים עם סיטואציות שונות, לומדים על זרמי אוויר, השפעות גובה ועוד. 

הקורס, כאמור, מתחלק בין חלק מעשי לחלק תיאורטי, כאשר חלק מהקורס כולל גם סימולציות טיס וכן סימולציות שנועדו לדמות כיצד מרגישים בתא טייס וכיצד מתמודדים עם מצבים מסוימים. 

חשוב להדגיש, לא כל אחד יכול להיות טייס ולא כל אחד יכול להגשים את החלום. אחת הדרישות להתקבל לקורס טיס אזרחי, היא הוכחה שהמצב הבריאותי של המועמד הוא תקין ואין שום מניעה שהוא יטיס מטוס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *