מסכות צלילה – כיצד בוחרים?

מסכות צלילה

צלילה בים מספקת את כל מה שאפשר לדמיין על המעמקים ויותר. בים העמוק נפגוש אלמוגים יפים, דגיגונים צבעוניים, חיות ים מיוחד, ויונקים ימיים מסוגים שונים. חווית הצלילה שונה מכל חוויה אחרת והיא מספקת אדרנלין לצד רוגע ושלווה. אם אתם רוצים להתחיל לצלול: חשוב לבחור מסכת צלילה טובה שתספק לכם חמצן והגנה בזמן שאתם נמצאים בעומק הים. אבל כיצד בוחרים מסכה טובה? הנה כמה טיפים לצוללנים מתחילים:

בחירה לפי גיל 

מסכות צלילה קיימות גם עבור ילדים וגם עבור נוער ומבוגרים – לכן חשוב בתחילה לבחור מסכת צלילה שתתאים לגיל שלכם. בחרו מסכה שתחליף את השנורקל בעיקר עבור צלילה למים עמוקים יותר ושימו לב כי היא אוטמת חדירות מים ומציעה שדה ראייה גדול של 180 מעלות – מה ששנורקל בדרך כלל אינו מאפשר. 

עדשה

כשאתם בוחרים מסכת צלילה וודאו כי יש לה עדשה עגולה המספקת לצוללים מבט פנורמי בעומק הים ומבט לכל הכיוונים תוך חדות בראייה. שימו לב כי העדשה מתחברת למצלמת כמו כזאת מסוג גו פרו – מצלמה מתאימה לשימוש מתחת למים ולספורט ימי. 

מניעת אדים

כשאנו נמצאים בעומק הים ייתכן כי ייווצרו לנו אדים על העדשה של המסכה. כדי למנוע היווצרות אדים כדאי לבחור מסכה אשר מבוססת על טכנולוגיית Aquaview180° למניעת אדים. וודאו כי תוכלו לראות ברור עם המסכה ולצלול בלי פחד אל עומק הים. 

איכות

לבסוף יש לשים לב לאיכות המוצר שאתם רוכשים. הכנסו אל חנויות ציוד צלילה כמו אקווה ויו שמאפשרות הסבר ופירוט על כל מוצר כמו גם אחריות שדרושה במוצרים המיועדים לספורט ימי. כך תוכלו לצאת אל מעמקי הים ללא פחד, עם מקסימום הגנה וחוויה מושלמת במעמקי הים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *