הדפסה על מגבות

הדפסה על מגבות

אנשים אוהבים לקבל מתנות. זו עובדה. אין מישהו מאתנו שלא אוהב מתנות. אבל אנשים אוהבים עוד יותר את המתנות כאשר הם אישיות ונוגעות ללב. 

מה זה אומר? אתם שואלים. מתנות אישיות אלו מתנות שהן לא בהכרח יוקרתיות, זה לא חייב להיות שעון ב 2000 דולר או טבעת עם יהלום ענק, במתנה אישית נכרת יותר ההערכה, האהבה שרוחש הנותן למקבל יותר מאשר שווי המתנה עצמה. 

אגב, כאשר עושים את זה נכון, אלו המתנות שבדרך כלל האדם זוכר, יותר מאשר מתנות יוקרתיות רבות. אחת המתנות הללו היא הדפסה על בד מגבת. כן, פשוט ככה. 

מהי הדפסה על מגבת ואיך אתם יכולים לתת אותה כמתנה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הדפסה על מגבות

הדפסה על מגבות מצריכה מידה רבה של דיוק בשל הסיבית שיוצאים מהמגבת. בשונה מציפית של כרית או אפילו כרית ממש שבה הבד הוא חלק וההדפסה יכולה להיות ממש כמו על עיתון, במגבת, בפרט אם היא ממש טובה, צריך לקחת בחשבון את הבליטות והסיבים שיוצאים ממנה. 

אולם אם אתם פונים לחברה שיודעת לעשות את זה טוב, זו יכולה להיות מתנה נפלאה לבן או בת הזוג שלכם או למשפחה קרובה שאתם מכירים.

אתם יכולים להדפיס שמות, להדפיס ביטויי חיבה וכל מה שעולה בדעתכם כדי להפוך את ההדפסה למקורית. 

חשוב לוודא, שאתם בוחרים מגבת איכותית כדי שהיא תהיה שימושית מעבר לכיתוב עצמו. במגבות, אתם יכולים למצוא רמות שונות של איכות ומותגים יקרים יותר. בחרו בתקציב שהולם אתכם ועל זה תדפיסו. 

חשוב לנו לציין שיש אפשרות גם לתפור על המגבת ולעשות כיתוב על ידי תפירה. זו דרך מעולה, אבל היא יקרה יותר.    

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *