תחפושת אמונג אס

תחפושת אמונג אס

כל מי שמכיר את הדמות של אמונג אס, יודע שזו אחת מהדמויות היותר פופולריות בקרב ילדים לא רק מהעולם אלא גם מהארץ. תחפושת זו היא יצירה של ממש שרבים רוצים לרכוש אותה לילדיהם. אז כמה היא תעלה לכם ולאיזה גיל היא מתאימה?

תחפושת אמונג אס

חג הפורים נמצא ממש כאן בפתח ואנחנו מחכים לו בכיליון עיניים כמו בכל שנה ושנה. הוא חג מיוחד שרוב הילדים מתלבשים בו בבגדים מעניינים על שלל התחפושות שתופסות את המסכים שלהם במהלך השנה.

אמונג אס הוא אחד מהדמויות המעניינות ביותר בקרב בני נוער ובעיקר ילדים רבים מהעולם וכן, כמובן גם מהארץ. הדמות של אמונג אס, נותנת ללובש אותה תחושה שהוא הדמות האמיתית, כך הוא יוכל לקבל את תשומת הלב שהוא כל כך רוצה מהחברים בכיתה או מהשכונה.

מחירים של אמונג אס

ישנם סוגים רבים של דמויות עבור תחפושת אמונג אס שאותם בוודאי ירצה הילד שלכם. היא דמות שיש אותה בכמה צבעים מעניינים שבוודאי הילדים שלכם לא יפסחו אל שום דמות מהם. 

גם בגזרת המחיר, הדמות הזו היא מהזולות יותר שיש בשוק כיוון שרבים מייצרים אותה בגלל הביקוש הרב שלה. כך היא מאפשרת לכל אחד להתפאר בה מול החברים ובני המשפחה. 

למי היא מתאימה?

אין גיל ספציפי ללבישת התחפושת של אמונג אס. היא מתאימה לכל גיל אך כמובן שילדים עד כיתה ב' יתחברו אליה יותר ואשר ילדים גדולים יותר – להם בוודאי יש את הדמויות המשמעותיות שלכם לחג הפורים.

תוכלו למצוא את התחפושת הזו גם ברשת באתרים המוכרים תחפושות לפורים או לכל חג אחר שבו לובשים תחפושות בעדות ועמים אחרים ולהתאים אותה לילד שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *