איך לשחזר שיחות בווטסאפ?

איך לשחזר שיחות בווטסאפ?

ווטסאפ זו האפליקציה הכי שימושית בחיי היום יום. שיחות, הודעות, שיתופים, העברת מסרים לאיש קשר או לקבוצה, כולנו מכירים את זה. בדרך כלל, הכל עובד בצורה חלקה אבל לפעמים, שיחה חשובה נמחקת ומידע חשוב הולך לאיבוד בזמן הלא נכון. האם ניתן לשחזר? נסביר איך לשחזר שיחות בווטסאפ, בלי להילחץ. 

בדקו את הגיבויים 

באפליקציה הפופולרית יש אפשרויות חכמות של גיבויים. כלומר, במידה ואפשרות הגיבוי מופעלת, אפילו שיחות שנדמה כי נמחקו למעשה עברו גיבוי. בנוסף, גם אם השיחה נמחקה במכשיר שלכם, יתכן שהצד השני ששוחח אתכם יוכל לשלוח לכם את השיחה. אך כמובן, לא תמיד זה אפשרי. מה שכן אפשרי זה לדעת שישנן מעבדות שיכולות לשחזר את כל המידע שמצוי בטלפון הסלולרי. בכלל זה, ניתן לשחזר קבצים, שיחות והודעות ווטסאפ – לחצו כאן למידע נוסף על שחזור מידע.

המידע הדיגיטלי משאיר עקבות 

כמו במחשב, גם אפליקציית ווטסאפ משתמשת במידע דיגיטלי בפורמטים שונים. ומידע דיגיטלי מאוד קשה למעשה למחוק בצורה מלאה לחלוטין. כמעט תמיד שיחות או הודעות משאירות עקבות ואת העקבות הללו אפשר לגלות. הנתונים של השיחות או כל קובץ אחר נשמרים בצורה דחוסה. אפילו אם לא הצלחתם לאתר בעצמם את העקבות, איש מקצוע בתחום שחזור המידע יוכל להגיע לזיכרון המטמון ולמצוא גם מידע או שיחות שחשבתם שנמחקו לבלי שוב. מעבדת טיק טק שחזור מידע שמתמחה בשחזור מידע דיגיטלי מסוגלת לבצע את השחזור של שיחות חשובות ומידע שנמחק, בכל סוגי הטלפונים הניידים. ניתן לשחזר קבצים נלווים ומידע מכל הסוגים. אפילו אם הטלפון ניזוק, כמעט תמיד יישארו עקבות שניתן לאתר ולשחזר. לפני מסירת המכשיר לשחזור, אל תבצעו התקנות או עדכוני תוכנה. עדיף כמה שפחות להתעסק עם המכשיר או עם התוכנה באופן שעלול להפריע לשחזור.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *