הלבנת שיניים מחיר – מה מקובל היום?

הלבנת שיניים מחיר

מתכננים לעבור הלבנת שיניים בזמן הקרוב ותרצו לדעת כי אתם משלמים מחיר הוגן עבור הטיפול שמוצע לכם? ובכן, כיום הלבנת שיניים מחיר מקובל יתחיל מ – 800 עד 2000 שקלים והוא יכול לנוע גם עד אלפי שקלים רבים וזאת כאשר יהיה מדובר על הלבנה באמצעות לייזר.

הלבנה מהירה ואפקטיבית באמצעות לייזר

הלבנת שיניים מחיר יכולה להגיע לאלפי שקלם וזאת אם בוחרים בהלבנה באמצעות לייזר. הלבנה כזו נעשית במהירות רבה בביקור בודד בקליניקה או במספר ביקורים במקרים מסוימים. כמו כן, מדובר בדרך יעילה ובטוחה להשיג תוצאות מעולות להלבנה של השיניים. לצד זאת, ישנן אפשרויות זולות יותר אם תרצו לחסוך.

סד להלבנת שיניים בבית

ניתן לקבל מהרופא ערכת שיניים ביתית בהתאם לצורת הלסת שלכם וזאת לאחר שהוא יבחן אותה וייצור עבורכם תבנית מתאימה. הלבנת שיניים מחיר יהיה הרבה יותר נוח ויהיה יותר באזור של 1800 שקלים במידה ומדובר על פתרון מהסוג הזה, כך שזוהי אופציה מעולה עבור אלו מכם שירצו ליהנות משיניים לבנות וזאת ללא צורך לשלם על כך יותר מידי כסף.

תבררו אם יש לכם רגישויות טרם ההלבנה

לפני שאתם בוחרים לעבור הלבנת שיניים יהיה כדאי לכם לוודא שאין לכם רגישויות שלהן וזאת על מנת שתוכלו לעבור את ההלבנה ללא שום כאבים או תחושות לא נעימות. במידת הצורך תצטרכו להתייעץ עם רופא השיניים בנוגע לטיפולים שונים אשר יהיו אפשריים עבורכם.

בכל אופן, דעו לכם כי אם תבחרו בטיפול המתאים באתר beyond smile תוכלו ליהנות משינוי מאוד משמעותי של המראה החיצוני שלכם וההלבנה תתן לכם בוסט של ביטחון עצמי. אז אל תתפשרו על איכות הטיפול והרופא שאתם ניגשים אליו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *