הגיע הזמן להתארגן על נעליים

להתארגן על נעליים

ומה עם נעליים? נכון שהחנויות היו סגורות לא מעט זמן, ונכון שלא ממש הרגשנו טוב, אם בגלל מחלת הקורונה, אם בגלל תופעות הלוואי של החיסון, או בגלל בידוד שנכפה עלינו. אבל אולי בכל זאת הגיע לשמח את עצמנו, את הילדים או את בן הזוג, ולהתחדש עם זוג נעליים? אכן הגיע הזמן לכך.

מי אמר שחייבים לצאת לשופינג במרכז העיר?

אבל אין הכוונה לעודד כאן יציאות חפוזות ולא נחוצות לרשות הרבים, אך אחד לא בא להכריז כי ניתן לטייל במרכזי קניות ולפגוש אינספור אנשים בסביבה. אפשר למצוא פתרון מוצלח יותר, וזאת בעזרת רכישה מקוונת. נכון, אתם ממש צודקים. קניית נעלי ספורט נשים למשל, היא אחת הקניות המורכבות ביותר לבצע מרחוק. אלא אם כן יש לכם דגם מסוים של מותג מסוים ואתם יודעים בדיוק מהי המידה המתאימה לכם. אבל רובנו לא נמצאים בנקודה הזו, וקשה עד בלתי אפשרי לרכוש נעליים בלי למדוד אותם. איך נהיה בטוחים מהי המידה? איך נבדוק שהנעל נוחה לנו?

מענה מותאם להזמנת נעליים באופן מקוון

כדי לאפשר לקהל הלקוחות להזמין נעליים קיים מענה מיוחד אשר נועד לאפשר לכל אחד לקנות נעליים גם בתקופה הנוכחית. וזאת באמצעות ממשק מתאים לביצוע ההזמנות. שליח מביא עד הבית מספר זוגות שבחרתם למדידה, לאחר מדידה אתם מחליטים מה נשאר אצלכם, ואילו נעליים חוזרות לחנות. כמובן שהתשלים יתבצע בשלב זה עבור הנעליים אותם אתם רוכשים ומשאירים אצלכם.

לקנות בבטחה לצעוד בנוחות

המענה הזה מאפשר לנו להתארגן על נעליים למרות שיש סגר או שהחנות המקומית אינה פעילה. מה שצריך זה לבחון את ההיצע בחנות הנעליים, לבחור ולמדוד. וכמה טוב – להיות מרוצים מזוג נעליים מתאים ומוצלח!

הכירו דיל משתלם! מודדים ורק אז משלמים באתר סטפאין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *