האם סנטר כפול הוא בעיה גנטית?

האם סנטר כפול הוא בעיה גנטית?

אתה עומד מול המראה ורואה שלא משנה מה תעשה וכמה קילוגרמים ממשקל גופך תצליח להסיר, כי בכל זאת עדיין יש לך סנטר כפול? תוהה האם מדובר על בעיה גנטית? כדאי לדעת שבמקרים רבים זו אכן נטייה גנטית, מה שאומר שבאופן טבעי ועל ידי השלת עוד ועוד משקל עודף, לא תמיד תגיע אל היעד הרצוי. לעומת זאת, אם תפנה אל מנתח פלסטי או רופא מומחה שיוכל לעשות לה ניתוח פלסטי לשיפור המצב, בהחלט ייתכן שתרגיש טוב יותר ותראה אחרת תוך זמן קצר, אז למה לחשוב פעמיים? אם זה משהו שמפריע לך ואם ניתן לטפל במצב על ידי ניתוח פשוט, בהחלט שווה לקחת זאת בחשבון. 

איך לבחור את המנתח המתאים? 

עשית חיפוש קצר וראית שניתוח פלסטי להסרת סנטר כפול זה משהו שהיום הרבה רופאים מנתחים מציעים? אם כך, כדאי שתדע שאפשר להבין מדוע אתה בדילמה, שכן לא תמיד קל לבחור את הרופא הנכון. למרות שהרבה מומחים עוסקים בתחום, אנחנו רואים שרק חלק מהם עושים עבודה באמת טובה ולכן רצוי מאוד לראות תמונות שונות של "לפני ואחרי", מה שיעזור לך לבחור את הרופא המושלם עבורך. 

האם ניתוח יעלה הרבה? 
אתה חולם על פנים בלי סנטר כפול אבל חושש שזו הולכת להיות הוצאה כלכלית מאוד גדולה? כמובן שאפשר להבין אותך, כי מי היה רוצה לפתוח את כל החסכונות שלו כדי לממן עניין כזה? החדשות הטובות הן שהיום ניתוחים פלסטיים שונים עולים הרבה פחות מאשר בעבר, והסיבה לכך ברורה: יש תחרות מאוד גדולה בין רופאים שונים שמציעים את השירות הזה של מתיחת סנטר כפול ולכן טבעי שבסופו של דבר העלות תהיה יותר נמוכה. אין סיבה לדחות את הניתוח עם המחירים של היום, אז למה אתה מחכה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *