רכישת רהיטים לחדר ילדים ונוער – כיצד עושים את זה חכם?

רהיטים לחדר ילדים ונוער

רכישת פריטי ריהוט עבור חדרי ילדים ונוער, זה תהליך שונה מרכישת ריהוט לחדר הורים או לכל חדר אחר. 

זה שונה, הן בגלל שכל פרט שאנחנו קונים אמור להתאים לגיל של הילד, יש סיכוי סביר שבמהלך הזמן נצטרך להחליף אותו. למשל, אם אנחנו רוכשים לילד מיטה מסוימת, סביר להניח שאחרי מספר שנים נצטרך להחליף אותה במיטה אחרת, כזו שתתאים הרבה יותר לצרכים ולגיל שלו. 

כמו כן, זה שונה בגלל שבעוד אצל הורים נהוג לרכוש מיטה, ארון, שידה, אצל ילדים ובני נוער, נהוג לרכוש גם שולחן עבודה, מדפים, ופריטים אחרים שנועדו לשמש אותם, בין אם זה ללימודים ובין אם זה לצרכים אחרים. באופן טבעי גם העיצוב וגם הגודל של הפריטים, הם שונים לגמרי ממה שיש בחדרי שינה של הורים. 

לפני שנסביר כיצד קונים רהיטי ילדים ונוער, צריך לומר, בגיל מסוים תהליך הרכישה יתבצע אך ורק על ידי ההורים, מבלי שהילדים יהיו מעורבים. לעומת זאת, בגיל מתקדם יותר של הילד, מוטב יהיה לערב אותו בתהליך, בשביל שהוא יוכל להשמיע את דעתו. בסופו של דבר, הוא זה שאמור להשתמש ברהיטים. 

כיצד רוכשים רהיטים לחדרי ילדים ונוער

ראשית, יש לבחון אילו פריטי ריהוט הילד צריך בשביל שיהיה ניתן לרכוש עבורו דברים שיוכלו לשרת אותו על הצד הטוב ביותר. רצוי מאוד שהפריטים ישלימו אחד את השני, בין אם זה מבחינת סגנון ובין אם זה מבחינת עיצוב. 

שנית, חשוב לקנות פריטי ריהוט מחומר איכותי, פריטי ריהוט עמידים שיכולים להחזיק מעמד זמן רב וכמובן בטוחים לשימוש. 

שלישית, מוטב לקנות פריטי ריהוט מינימליסטיים, אשר יוכלו לייצר תחושה נעימה במקום. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *