בחירת מכונות כביסה – איך יודעים מה לרכוש?

מכונות כביסה

בהתחשב במגוון הדגמים, הסגנונות והמידות של מכונות כביסה הזמינות לנו, יש לקחת בחשבון דברים רבים כאשר קונים מכונת כביסה, זאת בכדי להבטיח שבחירתכם תתאים לצרכי משפחתכם. אז איך עושים את זה?

בחירת מכונות כביסה – איך יודעים מה לרכוש?

כשקונים מכונת כביסה, חשוב מאוד להסתכל על כל המרכיבים השונים כדי שהיא תתאים בדיוק לצרכים המיודים שלכם ושל משפחתכם.

כשבאים לקנות מכונת כביסה, דרישות ההתקנה הן גם בעלות חשיבות עליונה, כמו גם עלויות המכשיר, כולל עלות הרכישה וגם עלות הפעלת מכונת הכביסה לאורך חייו. אלו דברים שיש לבדוק טוב טוב לפני כל קניית מוצר חשמלי לבית

סוגי מכונת כביסה

למרות שההתקנה היא גורם מרכזי לכל מכונת כביסה, ההחלטה הראשונה שאתם צריכים לקבל היא איזה סוג של סגנון מכונת כביסה אתם רוצים. מכונת כביסה עם פתח עליון, עולה הרבה פחות מרוב המכונות עם הפתחים הקדמיים, אך מכונות קונבנציונליות עולות יותר בהפעלתם, (בגלל שימוש רב יותר באנרגיה) לאורך חייהם.

שטח מכונת הכביסה

כאשר השטח מוגבל בבית, אתם יכולים לקנות מכונת במידה מעט קטנה יותר. כך, תוכלו להכניס את מכונת הכביסה שלכם לכל שטח בבית. אז רגע לפני שאתם יוצאים לחפש מכונת כביסה לבית, קחו את המידות של השטח שם היא אמורה לשבת.

קיבולת מכונת כביסה וגודל פיזי

קיבולת הכביסה מתייחסת לנפח התוף הפנימי ונמדדת ברגל מעוקבת. בממוצע, מכונת כביסה של 3 עד 7 קילו, יכולה להכיל 12 עד 16 קילו כביסה. מכונה בגודל 5 מטר מעוקבת, יכולה להכיל עד 20 קילו כביסה. יש לזכור שגודל העומס המומלץ, תלוי בסוג הכביסה וביצרן.

כדאי לבדוק גם את מדיח בוש

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *