צעצועים לילדים – כיצד בוחרים?

צעצועים לילדים

'בימבה', תלת אופן, אופניים, מובייל, קשת לעגלה, משטח פעילות, בובות, פאזלים, קוביות ועוד: כולם משחקים נפלאים המתאימים לילדים. משחקים כאלה מפתחים את המחשבה ומסייעים לילד ללמוד ולהנות מזמן איכות. לכן חשוב שבכל בית יהיו מגוון משחקים לבחירה. אבל כיצד בוחרים את המוצרים הטובים ביותר בין היצע גדול של משחקים? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב: 

בטיחות – כשאתם בוחרים צעצועים לתינוקות ולילדים חשוב לשים לב כי המוצר אותו אתם בוחרים בטוח לשימוש ומתאים לגיל הילד. ודאו כי המוצר קיבל את כל תווי התקן והאישורים הדרושים למשחק ילדים, וודאו כי אין סכנת חניקה, וכי הילד לא יכול להיחתך מהמוצר או להיפצע שימו לב לבטיחות של המוצר. 

שימושיות – חשוב שהמשחק יהיה שימושי. נסו לבחור עם הילד את המשחק או את הצעצוע שהוא רוצה, והזמינו אותו יחד עם הילד מתוך קטלוג של חנות צעצועים אונליין . באמצעות בחירה משותפת תוכלו לקבל תמורה לכסף שלכם וליהנות ממוצר שימושי שבו הילדים ישחקו למשך זמן. 

אחריות – כאשר רוכשים משחקים יקרים חשוב לקבל תעודת אחריות. יש משחקים מורכבים יחסית או כאלה שדורשים השקעה כמו משטחי פעילות, פאזלים גדולים, משחקי קופסא, תלת אופן, אופניים, קורקינט, ושאר מוצרים שנחשבים יקרי. לכן חשוב לקבל עליהם אחריות.

מחיר – נסו לבדוק מה ממוצע המחירים של המשחקים שאתם רוצים לקנות אם זה אוניברסיטה לתינוק או תל אופן לילד. כיום אפשר לרכוש מגוון צעצועים אונליין, לכן חשוב לבצע השוואת מחירים לפני שבוחרים את המשחק או את הצעצוע שאתם רוצים. בנוסף שימו לב שתוכלו לקבל משלוח מהיר של הצעצועים לכל מקום.

משחק משותף –  אם אתם רוצים לבלות זמן איכות עם הילדים כדאי למצוא משחקים המתאימים גם להורים וגם לילדים. לדוגמא: עם הילדים תוכלו לטייל בכיף בעזרת תלת אופן או בימבה עליהם הילדים יוכלו לרכב בשליטה מלאה שלכם, זאת כשאתם מטיילים בכל מקום. 

באמצעות מתן תשומת לב לכל המתקשים שציינו, תוכלו לבחור משחקים בצורה הטובה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *