בני ינאי – מה חשוב לדעת לגביו?

בני ינאי

רבים יכולים לראות כי בני ינאי הגיע להישגים מאוד משמעותיים בקריירה הצבאית והאזרחית שלו וזאת עקב התדמה מרשימה ורצון יוצא דופן לתרום לחברה הישראלית. כך הוא הגיע עד למצב בו הוא אלוף משנה במילואים ומהווה מודל עבור לא מעט בני נוער שרוצים להגיע הכי רחוק שרק אפשר בחיים שלהם.

הקריירה הצבאית המפוארת של בני

דעו לכם כי בני ינאי הגיע עד למצב בו הוא מפקד מערך פיקוד בגזרה הצפונית במילואים. הוא הצליח לסיים קורס מ״כים בגדוד 50 וזאת כאשר הוא גם סיים בהצלחה קורס קציני חי״ר. הקריירה הצבאית המפוארת שלו, שהביאה אותו עד לדרגת אלוף משנה, סייעה בצורה יוצאת דופן לעיצוב אישיות, כך שכל אחד מכם שרוצה להגיע רחוק בחייו יכול ללמוד מפועלו המרשים בהיבט הזה.

אחראי על חקירות ומשאבי אנוש

בין תפקידיו השונים ברשות המיסים ניתן לראות כי בני ינאי היה אחראי על החקירות וזאת לצד כך שהוא התעסק גם עם משאבי אנוש. כך הוא הגיע להישגים משמעותיים אט אט וזאת תוך כדי שהוא מסוגל לתרום לארגון בוא הוא נמצא הודות ליכולות הניהול וההובלה שרכש בצבא וזאת לצד זאת שהוא בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים.

ידע אקדמי סייע לו מאוד בקריירה

דבר נוסף שהועיל מאוד לבני בפיתוח הקריירה שלו זה הידע האקדמי המרשים שרכש בצעירותו. התואר הראשון והשני במנהל עסקים עזרו לו להגיע רחוק ולהשיג מה שהוא רק רוצה וזאת כאשר מדובר על הקריירה שלו, כך שכל אחד מכם יכול ללמוד מכך המון וזאת אם תהיו מעוניינים להגיע הכי רחוק שאתם יכולים בחיים האישיים שלכם. בגדול אפשר לראות כי בני ינאי הוא אדם שמהווה השראה עצומה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *