עדשות מגע מולטיפוקל – מענה מושלם לקריאה וראייה מרחוק!

lens-4818776_640

בגילאים הצעירים כאשר רואים היטב מרחוק ומקרוב גם אם מרכיבים משקפיים או עדשות מגע, לא קיימת שום בעיה. אולם בגילאים מבוגרים יותר, לרוב אחרי גיל 40, עדיף יהיה לבחור עדשות מגע מולטיפוקליות המיועדות למי שסובל מליקויים בראייה.

עדשות מגע מולטיפוקל

האם על מנת לראות טוב יותר אתם מרחיקים למשל ספר במהלך קריאה או מתרחקים ממסך המחשב? רחוק מהעיניים? כל מי שסובל מהבעיות הללו, מומלץ לו לרכוש עדשות מגע מולטיפוקל, הן מיוצרות באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, נוחות מאוד לשימוש ומשפרות פלאים את הראייה.

התאמת עדשות המגע

בגילאים המבוגרים יותר ובשל בעיית הקריאה מקרוב, מומלץ בחום לרכוש עדשות מגע מולטיפוקליות, הן משפרות אפילו את איכות החיים, נוחות מעוד לשימוש, וזהו הפתרון הטוב ביותר לראייה מרחוק ומקרוב.

הראייה מזדקנת

במהלך השנים ועם חציית גיל 40, אנשים לא מעטים מתחילים לסבול מהתדרדרות הראייה שלהם, מה שגורם לחוסר נוחות וירידה באיכות החיים. כאשר לא ניתן יותר לקרוא מקרוב, חשוב מאוד לקבוע תור לרופא עיניים, בכדי להתאים על הצד הטוב ביותר עדשות מגע מולטיפוקליות.

הסתגלות

חשוב גם לציין כי יש להתרגל לעדשות המגע הללו, ישנם אנשים אשר אצלם התהליך מתרחש מהר יותר, כלומר הסתגלות העין היא מהירה, ולחלק מהאנשים לוקח זמן ארוך יותר להסתגל לעדשות, זהו עניין אינדיבידואלי.

סוגים של עדשות

לא בטוח שהייתם מודעים לכך, אולם קיימות עדשות מגע רכות או קשות, עדשות המתאימות לשימוש על בסיס יומי או חודשי יהיו תמיד רכות יותר. כאשר מדובר ברכישת עדשות מגע מולטיפוקל המיועדות לטווחי זמן ארוכים יותר, מומלץ לרכוש עדשות מגע שהן קשות. על כל מקרה, עדשות מגע מולטיפוקל הן פתרון מצוין לכל מי שסובל מהתדרדרות הראייה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *