רצועות אימון TRX – כל היתרונות במוצר אחד

רצועות אימון TRX

בעולם הכושר תחומים רבים, שונים ומגוונים. בין כל תחומי הכושר קיים תחום פופולרי מאוד, בו האימון נעשה בעזרת רצועות. ישנן חברות רבות המייצרות את הרצועות ומנסות להפיק את המיטב עבור הלקוח. שהכושר יתבצע בצורה טובה ומקצועית והתוצאות יהיו הטובות ביותר.

הרצועות שכבשו את התחום הם רצועות אימון TRX. עד כדי כך שרבים קוראים לרצועות אימון – רצועות TRX. רצועות אימון TRX הן הרצועות הפופולריות ביותר והשימושיות ביותר.

במאמר זה נביא בפניכם את המעלות של רצועות אימון TRX ונבין למה כולם בחרו דווקא בהם.

מה זה רצועות TRX

אז מה זה בעצם TRX? – זה ראשי תיבות של Total Body Resistance Exercises. המוצר הומצא על ידי חייל בקומנדו האמריקאי בשם רנדי הטריק. המיקום בו הוא היה לא נתן לו את הפריווילגיה ליהנות מכושר רגיל המוכר לנו מתרגילים שונים ותרגילי משקולות. הוא המציא את רצועות האימון על מנת לשמור על הכושר הגופני בהתאם לציוד שהיה לו.

השימוש ברצועות אימון TRX הפך לפופולרי מכיוון שיש לו יתרונות רבים שכבשו את לבם של הספורטאים. נמנה בפניכם מספר יתרונות המאפיינים רצועות אימון TRX – כל היתרונות במוצר אחד.

יתרונות רבים

ראשית מעניין לדעת כי את סוג הכושר הזה אתם יכולים לבצע בכל מקום מבלי להתנייד עם תיקים מסורבלים הטעונים בפריטי הכושר. הרצועות מגיעות אליכם עם נרתיק נשיאה קטן ונוח לנשיאה. גודל הרצועות לא דורש יותר מזה. כך תוכלו להתאמן בחדרכם הפרטי, במשרד או בלימודים.

כמו כן תוכלו לבצע את האימון בכל מקום. כאמור תוכלו לבצע אותו בביתכם, בנוסף תוכלו לקשור את הרצועות על עצים בחיק הטבע, בפארק וכו'.

לרצועות האימון של אתר http://fitbander.com/ מעלות רבות נוספות. מומלץ בחום על ידי כל הספורטאים הגדולים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *