האם אמצעי המניעה של דורקס עדיפים על פני שאר החברות

אמצעי המניעה של דורקס

כאשר אנו חושבים על קונדומים עולה בנו בעיקר השם 'דורקס' כי הרי מדובר במותג שכבר יותר מ100 שנים משמש נשים וגברים בעת יחסי מין, ונחשב המוצר היעיל ביותר למניעת הריון והגנה מפני מחלות מין. 

דורקס הוא מותג ידוע שמאפשר מגוון רחב של קונדומים כאשר כל חבילה מציעה חוויה אחרת שבראשה הגנה מקסימלית ויכולת לקיים יחסי מין בריאים ובטוחים. 

אבל האם אמצעי המניעה של דורקס עדיף על פני שאר החברות?

מסתבר שכן. כיום יש אחוז גבוה של גברים שבוחרים דווקא קונדומים של דורקס במשלוח עד הבית בעיקר משום שמדובר באמצעי שיעיל ב99 אחוז מן המקרים. דורקס הוא קונדום דק שאינו נקרע ומחזיק מעמד לאורך כל האקט המיני. בנוסף הוא מיוצר תחת כל התקנים המחמירים ביותר שישנם ונועד למנוע דלקות או כל מחלות עור ומין שיכולות להיווצר בשל שימוש בקונדום.

סוגים שונים של קונדומים

מלבד האיכות של המוצר חשוב לדעת כי חברת דורקס מייצרת מגוון מוצרים לבחירה כמו קונדום מעוצב עם קומבינציית צלעות רטט או קונדומים דקים במיוחד להרגשה מוגברת, כמו גם קונדומים שמיוצרים מחומרי לטקס טבעיים. באמצעות בחירה במוצר הנכון מתוך מגוון רחב של מוצרים – אפשר להיות בטוחים ומוגנים בזמן שנהנים.  

אז איזה אמצעי מניעה קיימים? 

כיום יש קונדומים של חברות אחרות וגם אמצעי מניעה כמו גלולות, דיאפרגמה, דפים עם קוטל זרע וכולי. ובכול זאת קונדומים של דורקס באתר https://www.pharmasale.co.il נחשבים אמצעי המניעה הפופולארי ביותר. את הקונדומים אפשר לרכוש בפארמים ובתי מרחקת וגם להזמין במחיר משתלם בחנויות און ליין לאמצעי מניעה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *