ספארי בקניה

ספארי בקניה

אחת המדינות המתויירות ביותר באפריקה, היא קניה. תיירים רבים וחבבי ספארי יבחרו כאחד היעדים המרכזיים בטיול לביקור בספארי בקניה. מפגש עם מגוון עצום של בעלי חיים ועשרות שבטים שונים.

> למדו מה חשוב לדעת בעת תכנון טיול עצמאי לארגנטינה

בניגוד לשאר מדינות אפריקה, הטיול בקניה מעניקה לכם את חווית הטיול באפריקה בנוחות יתר ובתנאים מערביים. ישנם תרבויות שונות ומגוונות בקניה. תרבויות שבטים שונים, תרבות החוף הסווהילית, תרבות הודו ועוד, כמו כן במקום ישנה השפעה אנגלית חזקה וניכרת גם היום, שנים רבות לאחר יציאת האנגלים מהמקום. כל זאת בזכות אחד המנהיגים החכמים יותר בקניה, שנתן ללבנים להישאר במקום ולהשפיע עליו.

אתרי תיירות

כמו התרבויות המגוונות במקום, כך גם הנופים ואתרי התיירות. כאשר תסיירו במדינה ותעברו ממקום למקום תרגישו את השינוי. בצפון המדינה ישנו מדבר מדהים, במרכז תוכלו לראות את השבר הסורי – אפריקאי, ההרים הוולקנים רכס האברדר ועוד הרים מטורפים. במערב המדינה נוגעת קניה באגם הגדול ביותר באפריקה – אגם ויקטוריה. החוף ההזוי והמרהיב של האוקיינוס ההודי במזרח ועוד ועוד אתרי בילוי שונים.

הספארי

ספארי בקניה זהו משפט שתשמעו מתיירים ומטיילים רבים, שיודעים להעריך שמורות טבע איכותיות. על גבול קניה – טנזניה ישנם שלוש שמורות טבע מרתקות ומדהימות, שונות ומגוונות. גם מטיילים ותיקים מגלים עניין בביקור במקומות אלה,  המגוון הגדול של בעלי החיים והנופים במקום מושך אליו את כל תיירים מהעולם.

טיפים שונים

העונה המועדפת לביקור "ספארי בקניה" היא בין יולי לאוגוסט. האקלים במקום עשוי להפתיע אתכם, אמנם לרוב מזג האוויר במקום נעים ונוח, אך רצוי להצטייד בביגוד המתאים לכל המצבים, חום קור וגשם. לא כדאי לנסות לצלם את תושבי המקום ללא תיאום מראש, תתכוננו – הם דורשים תשלום על זה.

קראו על תכנון טיול עצמאי לקולומביה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *