אוכל לכלבים: כל כך הרבה סוגים – איך לבחור?

dog-838281_640

אם ניסיתם ללכת בתמימות לסופר או לחנות חיות כדי לקנות אוכל לכלב שלכם, השלב הבא הוא כמובן להתבלבל משלל הגוונים, הטעמים והצורות שבהן האוכל של הכלבים מופיע. 

זה לא רק חברות שונות, אלא זה גם ובעיקר סוגי אוכל ותערובות שונות. בשנים האחרונות עם עליית המודעות בעולם לבריאות, גם המזון לכלבים נהיה בריא יותר, מה שאומר שאם חשוב לכם לשמור על הבריאות של הכלב, כדאי לבחור עבורו מזון בריא. 

כאן, אתם גם צריכים להבין מהו מזון בריא לכלב, אלו חברות מייצרות אותו ואיפה כדאי לכם לקנות אותו. 

אז איך בוחרים מזון לכלבים? המשיכו לקרוא כדי לדעת. להמשך קריאה אודות אוכל לכלבים

אוכל לכלבים – איך לבחור נכון?

כדי לשמור על הבריאות של הכלב שלכם, בדיוק כמו בני אדם, יש מאזן קלורי מסוים שהם צריכים שמכיל תרכובות מסוימות.

אלא שכמובן בשונה מבני אדם, המזון שכלבים צורכים הוא שונה בגלל שהעיכול שלהם במעיים הוא שונה. זה אומר שאתם צריכים קצת לקרוא ולדעת מה המזון המומלץ לכלבים קודם כל מבחינת אבות מזון, שנית, מה מבחינת עיכול שיהיה בריא לכלב ויחזק אותו לאורך זמן.

תערובת מאוד פופולרית מבוססת על שילוב של בשר כבש. השוני בבשר כבש על פני בשר בקר הוא העובדה שבשר כבש הוא רך יותר ומלא בשומן וזה מאפשר לכלבים לאכול אותו ביתר קלות, לעכל אותו ולחזק את השרירים והעצמות שלהם באמצעותו. 

ישנה תערובת נוספת על בסיס דגים שבשרם גם הוא רך ויכול להיות טוב מאוד עבור כלבים.לא משנה באיזה חברה אתם בוחרים חשוב לבדוק שיש את אבות המזון הרצויים ואת התערובת הטובה ביותר. מידע נוסף באתר https://www.keflahayot.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *