טלפתיה – איך זה באמת עובד?

טלפתיה - איך זה באמת עובד

בעולם שהפך להיות מאוד שכלתני, אפילו ילדים מאבדים את האמונה שקיים קסם וישנם קוסמים "אמיתיים". יחד עם זאת, כולנו מוצאים את עצמנו נפעמים אל מול מופע טלפתיה שנראה כמו קסם של ממש. אנו תוהים איך המנטליסט או אמן האשליות והתפיסה העל חושית עושה את זה. איך הוא מצליח לקרוא את המחשבות של המתנדב מהקהל. איך הוא יכול לדעת מה המתנדבת רשמה על פתק, מאחורי גבו. איך הוא יודע מראש על מה הם חשבו או אפילו לדעת מה הם יעשו. סקרנים? נסביר איך זה באמת עובד.

שליטה בפסיכולוגיה האנושית וזיהוי שפת גוף

מומחי טלפתיה וגם קוסמים למבוגרים יכולים להכניס את הקהל להלך רוח מסוים, על ידי דיבור בטון מדוד, על ידי שימוש במטוטלת את בעזרת אלמנטים אחרים. בנוסף, מנטליסט מקצועי הינו בעל מיומנות ראויה לציון בפסיכולוגיה האנושית, זיהוי רגשות, זיהוי הלך רוח וניתוח שפת גוף בצורה מדויקת עד כדי פליאה. כמו כן, כישורי קוסמות וזריזות ידיים תורמים את שלהם למופע שמשולב עם טלפתיה.

סוגסטיה והשפעה מנטלית על האחר

אנשי שיווק ממולחים ידועים היטב ביכולתם להניע אנשים אחרים באמצעות מסרים חדים, פרסומות ומיתוג. טלפתיה גם היא מגלמת במידה רבה יכולת השפעה על האחר, אולם באמצעים אחרים לגמרי. אמני חושים מוכשרים מפתחים יכולת להשפיע על הקהל בזכות שילוב של טכניקות. הדבר נעשה על ידי שילוב של כריזמה, דרמה, משחק ושימוש באלמנטים נוספים. על ידי העברת מסרים ורמזים בשפת הדיבור ובטון ביחד עם הבנה מהירה אודות אופיים של מתנדבים מהקהל, ניתן לחולל נפלאות של ממש. תנועת עיניים מהירה של צופה, הפניית מבט של מישהו מהקהל מספרים סיפור שלם. שליטה עצמית, כריזמה, ניתוח סימנים דקים והשפעה מנטלית יוצרים יחד מופע טלפתיה בלתי יאומן.

> לחצו כאן על מנת לקבל >>> המלצות על מופע טלפתיה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *