איזה כריכים לאירועים אנשים אוהבים?

sandwich-311262_640

קונספט האירועים העכשווי הינו שונה לחלוטין מהקונספטים שליוו את האירועים בעבר. אחת הסיבות לכך היא כמובן הקורונה. בקורונה לא ניתן היה להושיב אנשים זרים יחד לשולחן אחד ולהגיש להם אוכל ובכלל, כמעט ולא התקיימו אירועים המוניים. אך לאחרונה, כשמרבית האוכלוסייה מחוסנת והרבה מאוד אנשים נושאים תו ירוק, כן ניתן לערוך אירועים, אך עדיין נוקטים באמצעי זהירות על מנת שלא להידבק. אחד מאמצעי הזהירות הללו הוא עניין האכילה המשותפת באירועים. ואת העניין הזה פתרו על ידי יצירת קונספט חדש לאירועים ובו מגישים לאורחים כריכים משובחים אך אישיים.

למה לבחור בכריכים לאירועים?

הבחירה להגיש כריכים באירועים נובעת כאמור ממגוון סיבות כאשר אחת מהן כבר הוזכרה לעיל והיא נוגעת לעניין הזהירות מהידבקות בנגיף הקורונה. עם זאת, יש עוד כמה סיבות לבחירה בכריכים לאירועים. כמו למשל עניין האסתטיקה. כאשר לא מעוניינים להקדיש נתח נכבד מהאירוע עבור האוכל והניקיון שבא לאחריו, ניתן לבחור בקונספט של 'אירוע כריכים'. באירוע כזה מניחים כמות גדולה של כריכים מוכנים וארוזים על גבי בר מרשים, מסדרים אותם באופן אסתטי ומושך וכל אחד מהמוזמנים בוחר את הכריך האהוב עליו, וחוזר למקום שלו על מנת לאכול אותו. אין שולחנות מלוכלכים, אין כלים שצריך לפנות ובקיצור, המקום נשאר נקי לחלוטין.

קליל, טעים, ומשביע – מה יותר טוב מזה?

בחירה בקונספט של הגשת כריכים לאירועים מאפשרת לאורחים ולנוכחים באירוע ליהנות מאוכל טעים מאוד, אוכל משביע והכי חשוב, כזה שאינו מכביד על הקיבה ומאפשר להמשיך בסדר היום כרגיל. ואם זה המצב, אז למה לא לבחור באופציה הזו? אופציה שיש לה כל כך הרבה יתרונות אל מול הבחירה באופציות אחרות ובקונספטים שונים. מידע נוסף באתר https://finger-food.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *