גן אירועים פתוח – מתחתנים בטבע

גן אירועים פתוח

מרבית הזוגות הנישאים מעדיפים גן אירועים פתוח על פני אולם סגור ומקורה בעת בחירתם במיקום לקיום אירוע החתונה. 

עולם האירועים ,כידוע, נחלק בין שני מספר סוגי מקומות מרכזיים לצורך קיומם של אירועים, במסגרתם  ניתן לערוך אירוע פרטי, עסקי או אחר, כדוגמת אולמות סגורים או גנים פתוחים.  לצידם קיימים גם שילובים של  אולמות עם גן או גנים פתוחים עם אולם מקורה. 

בעבר, היה נהוג לערוך אירועים כמעט אך ורק באולמות סגורים או במקומות בטבע שעברו הסבה לצורך לכך, כדוגמת מקומות כמו מסעדות או בתי קפה. כיום גני אירועים פתוחים מאפשרים לערוך אירועים בכל סדרי הגודל כמעט, בהתאם לבחירת הלקוח.

ישנם כמובן  מי שיכולים לערוך אירוע בחצר הפרטית או בגינת הבית שלו, או בכל מקום פתוח אחר גם אם אינו נמצא בבעלותם. אך רבים מעדיפים לפנות אל גני אירועים פתוחים, אשר יכולים לספק פתרון מושלם מקצה לקצה כולל חוויה קולינרית משובחת וצוות מקצועי . 

גן אירועים פתוח – יתרונות 

גן אירועים פתוח מאפשר יצירת חוויה מושלמת באוויר הפתוח המוקפת בירק ועוצמה נפלאה וטבעית. תחושת חופש, מרחבים ואווירה ייחודית המשליכה על אופיו והצלחתו של האירוע.

ניתן להתאים את האירוע לכמות המוזמנים באופן גמיש ויעיל. גם אם מדובר גם באירוע קטן. בעוד שלהבדיל באולם סגור ומקורה  אי התאמה באירוע קטן עלולה ליצור תחושה של מקום ריק. 

בנוסף, קיימת גם הגמישות להתאים את האירוע בגן אירועים כרצונכם רבה יותר. 

גן אירועים פתוח מאפשר לכם לשלב טרנדים חדשים ועדכניים כמו זולות בטבע – פינות ישיבה אינטימיות בחיק הטבע, דוכני מזון, תאורה אינטימית, חופה ייחודית, בריכה ושלל התאמות מיוחדות הבנויות מסביב להגשמת החלום הפרטי שלכם ולדרישות המדויקות שברצונכם להגשים ולשלב באירוע החתונה שלכם.

בנוסף, בגן אירועים פתוח ניתן ליהנות מאקוסטיקה טובה יותר במהלך האירוע מבלי שמערכת ההגברה תפריע לקיים שיחה או סתם תפריע בעוצמתה, כפי שקורה לעיתים קרובות באולמות מקורים או סגורים.

ניתן להשתמש בגן אירועים פתוח באופן גמיש יותר לצורך עריכת אירוע בקיץ ובחורף (בתנאים מסוימים), בין אם זה בשעות הערב ובין אם זה בשעות הצהריים. קיימת גם האפשרות, ליהנות מאזור מתוחם ומקורה במקרה הצורך על פי דרישה מראש, להבדיל מאולם מקורה, שלא ניתן לשינוי במרבית המקרים.  

מומלץ שלא להתפשר על הדברים החשובים המרכיבים את החלום הפרטי שלכם והציפיות שלכם.  ואם מוכרחים,  להתפשר פחות על הדברים המשמעותיים ולהתפשר יותר על דברים פחות חשובים הקשורים לאירוע שלכם.

חתונה בגן אירועים פתוח – מיקום, אוירה, תקציב וחוויה

מיקום – כל חתונה המושלמת מתחילה במקום המושלם. ישנם גני אירועים מומלצים רבים, אך רק מעטים מבין גני האירועים הפתוחים נמצאים במקום הנכון, עם האווירה המיוחדת והחוויה הקולינרית שמתאימה לכם ולאורחים שלכם .  חשוב לשים לב למיקומו של גן האירועים שאתם בוחרים ביחס למיקומם של מרבית המוזמנים שלכם וכמובן להתרחק מאזורים המועדים לפקקים בשעות הערב המוקדמות . לא כל אירוע במרכז מתאים לתושבי השרון או השפלה וההיפך.

ככל שמיקום הגן יהיה קרוב ונגיש יותר הסיכוי שמי מהמוזמנים יבטל מסיבות של מרחק יקטן.  במקרה של הכרח לקיים אירוע במיקום מרוחק – אפשר לדאוג להסעה לאירוע בהלוך ובחזור שתאפשר גם לאורחים המרוחקים להשתתף באירוע שלכם בשמחה וללא עיכובים מיותרים. 

רשימת מוזמנים ותקציב – רשימת מוזמנים מדויקת והכנת תקציב חתונה מוקפד יכולים  לחסוך לכם כסף רב. ראשית בדקו את התקציב שעומד לרשותכם. בדקו גם עם ההורים (של שני הצדדים) מהי השתתפותם באירוע החתונה שלכם. נהלו באופן מסודר את סעיפי התקציב, בצעו מיפוי של כל האקסטרות והעליות הנוספות.

אחרי שהכנתם את רשימת המוזמנים לאירוע החתונה שלכם – זה הזמן לבחון את גני האירועים הפתוחים המתאימים לתקציב שלכם על בסיס רשימת המוזמנים  (ולאפשר לכם בחירה מדויקת של גן האירועים המתאים ביותר) ובהתאם לכך את ההתאמות הנדרשות בגן האירועים הפתוח כאשר מדובר באירוע קטן או אירוע גדול . כמו כן,  רצוי לבדוק עלויות ביטול הזמנה או דחייתה, התחייבות לכמות אורחים מינימלית ועוד 

עיצוב ואווירה  – גן אירועים פתוח מתאפיין באווירה קסומה עם אפשרויות עיצוב מדהימות וסגנון המשליך על אופי האירוע. חשוב לבקר במספר גנים כדי לבחון את התאמתם לחלום החתונה העיצובי שלכם. האווירה בגן אירועים פתוח, תאורה המדגישה את עוצמת הטבע ויופיו של המקום לצד תאורה רכה בחלק מהפינות האינטימיות – תורמת רבות לתחושה והאופי המיוחד שתקצו ליצור לאירוע שלכם.  ניתן לעצב באופן אישי ועדכני בהתאם לטרנדים החדשים, להוסיף עיצובי שולחן מיוחדים, פינות ישיבה מרופדות, חופה מיוחדת המתכתבת עם החלום שלכם ועוד שיהפוך גן אירועים מומלץ לדוגמה מוחשית בדרך להגשמת החלום.

חוויה קולינרית, קייטרינג איכותי  – האוכל הוא חלק מרכזי באירוע החתונה שלכם. כזה שזוכרים תמיד . תנו עדיפות רבה לנושא החוויה הקולינרית במערך השיקולים שלכם: מגוון המנות, איכות המזון, הטעמים, רמת השירות  ואופן ההגשה יתרמו באופן הרב ביותר להצלחת האירוע. לכן אל תתפשרו על כך. טעמו בעצמכם (ערב טעימות לפני סגירה) ובחרו את המנות המתאימות ביותר כולל התחשבות בילדים, צמחונים, טבעוניים וכדו בהתאם לצורך, כדי ליצור את החוויה הקולינרית הטובה ביותר באירוע החתונה שלכם.

צוות והמלצות – המלצות היא דרך מצוינת להקטין סיכונים ולבצע בחירה נכונה ומושכלת,  הנשענת על מידע תומך. 

איכות הצוות המקצועי משמעותית מאוד בתהליך ההשוואה והבחירה בין גני האירועים הפתוחים.  צוות מקצועי הקשוב לצרכים שלכם המגלה מעורבות ואכפתיות בפתרונות יצירתיים יכול להיות "האקס פקטור" וההבדל המשמעותי להצלחת האירוע שלכם ותרום מניסיונו והידע המקצועי שלכם לטפל בלבטים או בבעיות שיצוצו. לכו עם תחושת הטן שלכם וגבו אותה בהמלצות של חברים ומכרים שמכירים את המקום, הצוות וההנהלה ובמידה ואין ברשותכם המלצות ישירות מ"גוף ראשון" תוכלו להיעזר גם בחוות דעת והמלצות באינטרנט. זה יסייע בידכם לקבל התרשמות מבוססת לפני שאתם חותמים. 

חשוב לבדוק לפני סגירה  – העלות המוצהרת (פר מנה) אינה חזות הכל והיא יכולה להטעות אתכם. לכן חשוב לבדוק את "הפרטים הקטנים"  שהופכים חיש קל לפרטים מאוד גדולים ומכבידים בסעיף התקציבי  במיוחד אם אתם מגלים אותם בהפתעה.

הדבר הראשון והחשוב ביותר –  בדקו מה התשלום על האירוע כולל באמת לפרטי פרטים ! זה אומר עד רמת הטיפ לרב המלצרים, עבור בעלויות תאורה, הגברה, מנות ילדים, הגברה, יחס בין כמות האורחים לכמות המלצרים באירוע, מה עלויות ביטול או הקפאה, כמות מינימלית של אורחים בהתחייבות מראש. חשוב לדעת הכל מראש ולא להשאיר מקום לספק.

בנוסף חשוב לבדוק שקיימים כל הרישיונות החשובים הנדרשים (כיבוי, משרד הבריאות, רישוי עירוני וכדו'). התנהלות מסודרת תבטיח מניעת עוגמת נפש והפתעות לא צפויות באירוע המשמח והמרגש שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *