שומן בטני – הגיע הזמן להיפטר ממנו

שומן בטני - הגיע הזמן להיפטר ממנו

תופעה זו שנדבר עליה במאמר זה, היא תופעה שיכולה להופיע אצל גברים ונשים כאחד. שומן בטני הוא תופעה די נפוצה שקשה מאוד להיפטר ממנה והיא גם עלולה להיות מסוכנת לגוף ויכולה להוות מקור לדלקות. בשורות הבאות תוכלו לקרוא על טיפים שונים שיעזרו לכם להפחית את השומן בגופכם ולמנוע אותו.

טיפים להורדת שומן בטני

טיפ מספר 1 – עצרו רגע תנשמו… מה זה קשור אל עניין המסת שומן בטני??? פשוט מאוד. כאשר אנו במתח, הגוף שלנו מפריש הורמון בשם קורטיזול, הורמון זה עלול לגרום להשמנה בטנית ויכולה גם לגרום לנו לקושי בהורדת המשקל. לכן, השתדלו מאוד לא להיות במתח…

טיפ מספר 2 – אכילה נכונה. כל דיאטן יגיד לכם שבשביל להוריד במשקל, דבר ראשון אתם צריכים לאכול בריא. אז הימנעו מאכילת סוכרים ופחמימות פשוטות. השתדלו לאכול רק פחמימות בעלי אינדקס גליקמי נמוך. וותרו על הלחם הלבן ועברו לקמח כוסמין או שיפון.

טיפ מספר 3 – תחליפי סוכר. אולי אתם לא יודעים אבל תחליפי סוכר זה אחד הדברים המזיקים מאוד לגוף. מוצרים בעלי תחליפי שוכר כימיים מעלים את רמות השומן הבטני שלכם והם גם רעילים מאוד.

טיפ מספר 4 – מיץ פירות. זה בריא או לא? לכאורה זה עוד מוצר טבעי שאמור להיות מורכב מרכיבים בריאים. אך כדאי לדעת שזהו עוד גורם לשומן בטני. רוצים להתענג על מיץ פירות? אכלו את הפרי כולו עם הסיבים.

טיפ מספר 5 – כך תשרפו את השומן הבטני. אכלו שקדים ואגוזים לא קלויים, צרכו שמן זית. זה יעניק לכם תחושת שובע לאורך זמן.

טיפ מספר 6 – אל תדלגו על ארוחות. כשאתם רעבים, הגוף מפריש את הורמון הקורטיזול המעלה את רמת השומן.כל אלו טיפים שכדאי ליישם במהלך היומיום, אך כדאי לדעת כי קיימים טיפולים אסתטיים יעילים שיאפשרו להוריד בשומן הבטני. ניתן למצוא מידע נוסף על הצרת היקפים באתר אורכידאה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *