מזרנים זוגיים

מזרנים זוגיים

כדי שהמיטה תהיה איכותית ונוחה הדבר הכי חשוב שתצטרכו לדאוג לו במיטה הוא המזרן. כאשר מדובר על מזרנים זוגיים אתם רוצים להיות בטוחים שאתם רוכשים מזרנים איכותיים, המתאימים למידות בסיס המיטה שלכם, שהם מספיק מרווחים עבורכם, מספיק נוחים לכם וכמובן שיהיו עמידים לאורך זמן. איך בוחרים מזרן זוגי למיטה שלכם? הינה כמה פרמטרים לחשוב עליהם.

סוגי מזרנים שונים:

לפני שאתם נסחפים אחרי המילים היפות של המוכרים לגבי מזרן בריאותי או אורטופדי חשוב לבדוק את איכות המזרן בעצמכם. לצורך כך כדאי לדעת שרוב המזרנים כיום הינם מזרוני קפיצים ויש להם תוחלת חיים ארוכה באופן יחסי למזרנים אחרים. המזרנים האיכותיים יותר הם אלה שיש להם קפיצים בבסיס שלהם ועליהם יש חומר הנקרא ויסקו או לטקס המקנים למזרן את האלסטיות כדי שיתאים לגוף שלנו במהלך השימוש בו וכן ישפר את נוחות המזרן. מזרנים איכותיים יותר עשויים להחיל גם כותנה, ציפוי דוחה אבק ועוד. 

מידת הקשיחות של המזרן:

יש אנשים שישנים טוב על מזרן רך יותר ואחרים מעדיפים מזרן קשה יותר. מבחינה בריאותית זה תלוי יותר באיכות המזרן. יש גם מזרנים קשים (מזרני ילדים ומבוגרים) שרק גורמים נזק לגב בשל איכות וסוג חומרי הגלם ממנו הם עשויים. העדיפות הראשונית שלכם תהיה עניין הנוחות. לעתים רבות חנויות מאפשרות לנסות לכמה ימים/שבועות את המזרן ואם הוא אינו מתאים ניתן להחליפו. בדקו אם יש אפשרות כזו בחנות ממנה אתם רוכשים ליתר ביטחון.

דברים נוספים שאתם רוצים לבדוק לפני רכישת מזרנים זוגיים למיטה שלכם:

על כל מזרן רשום את פרטי היצרן. ודאו מי היצרן והאם מדובר במזרון העומד בתו התקן הנדרש. ודאו שבשולי המזרן יש רצועה מרופדת התפורה לאורך המזרן כדי להגן עליו ולחזק אותו. ודאו כמובן שגודל המזרן מתאים לבסיס המיטה שלכם וכן כמה זמן אחראיות יש לכם על המזרן. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *