ציורים לגני ילדים

ציורים לגני ילדים

ילדים יכולים להעביר שעות על גבי שעות בציור ובצביעה. בהרבה גני ילדים נהוג להציג מעת לעת מגוון יצירות של הילדים, על פי נושא, עונות השנה וכדומה. יחד עם זאת, מתאים מאוד לקשט את הקירות על ידי ציורים לגני ילדים, שציורו במיוחד. כך תוכלו לבחור את הציורים המתאימים. 

חשבו על המסרים 

כשאתם או אתן רוצים לקנות ציורים לגני ילדים, חשבו תחילה על המסרים שתרצו להעביר. יתכן שתרצו להעביר מסרים כללים, כמו למשל של חברות. במקרה זה הציורים יוכלו להציג קבוצת ילדים משחקת יחדיו. תוכלו לעביר מסרים חשובים לא פחות, כמו ערכי המשפחה, היהדות, הכבוד לאחר. מדבקות קיר לגני בנים / ציורים לגני ילדים יוכלו להביע בקלות גם את המסרים הללו. 

חשבו על הגודל 

לאחר שאתם פחות או יותר יודעים או יודעות מהם המסרים המועדפים, חשבו על הגודל של הציורים. חשבו האם תרגישו בנוח עם ציורים גדולי מידות. או שאולי תעדיפו יותר ציורים קטנים, שיפוזרו על קירות הגן, בפינות השונות, באזורים הרצויים. 

ציורים מתחלפים לפי הצורך 

דרך טובה לבחור ציורים לגני ילדים תהיה להחזיק מלאי של ציורים שאפשר יהיה להציג בהתאם לצורך. כך למשל ציורים שבהם יוצגו עונות השנה, ואפשר יהיה להמחיש בעזרתם מה מאפיין את הקיץ, מה מאפיין את החורף וכן הלאה. ציורים יוכלו להציג אירועים מחיי הילדים, חגים ומועדים, ימי הולדת, קבלות שבת. 

דגש על צבעים מרגיעים ורכים 

בכל סוג של ציור שבוחרים, כדאי לזכור עוד כלל אחד, חשוב למדי. לא רק אופיו של הציור משפיע על הצופים, ילדים או הורים. גם הצבעים מעבירים סוג של תחושה או מסר. כלומר, בגנים כדאי לשלב ציורים צבעוניים ויפים, עם דגש על צבעים מרגיעים ורכים. 

> צפו בקטלוג מדבקות קיר לתלמוד תורה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *